[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Kensai/mag – równowaga magii i miecza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_kael*,
Wiem, wiem, że tu nikt od 2011 nie pisał, ale akurat rozpocząłem grę takim dwuklasowcem, więc się podzielę doświadczeniem.
Zależało mi na Magu, ale nie chciałem czystego maga, więc wybrałem człowieka klasy Kensai i natychmiast po wejściu do gry złamałem go na Maga. Mam teraz Maga na 4 poziomie i Kensai nieaktywnego na 7. Ma to być Mag w zasadzie, lecz ze statystykami 17,17,17,18,17,3. Chodziło mi właściwie o Maga, który po prostu nie będzie cherlawy, a ten ma 91pż, jest pakerem, a po odblokowaniu Kensai, będzie na dodatek nieco ciął katanami i orientalnymi mieczami. Trochę żałowałem, że go nie złamałem na 8 poziomie, ale czytam, że i tak zdobyłby dodatkowe umiejętności na 9, a tyle czekać nie chciałem.
Gość_Gość 2*,
dodatkowe 1/2 ataku na rundę na 7 i 13 poziomie (u wszystkich zbrojnych) sugeruje łamanie właśnie na 13 lvlu (a przynajmniej nie wcześniej)
Gość_QBA*,
łamanie na poziomie 12 to bzdura, bo kensai dostaje umiejętności na poziomach:
1,5,9,13 i 1,4,7,10,13 - tak więc nie poziom 12 tylko 13!
Wczytywanie...