Ati

Jesteś uprzedzona do robotów!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia środa, 17 kwietnia 2013, 20:28 napisał

Bo ' w matematyce wykorzystuje się do oznaczenia czegoś symetrycznego jak odcinki A i A', a ja nie chcę być symetryczna względem czegoś. Chcę być jedyna i niepowtarzalna.


Jakie ego . Popieram. Nie jesteśmy trwali, więc nadajmy znaczenie naszym chwilom, choćby poprzez odstawanie od ogółu.
Odpowiedz
To prawda, wszyscy jesteście tylko robakami wobec mnie i mojej potęgi. W końcu jestem - Super Rangerem Krzysiem!
Odpowiedz
E tam. Moje ego ma się dobrze, ja na nie nie narzekam. Nie zadręczam się kompleksami, ale też nie czuję potrzeby usilnego wcierania wszystkim w twarz swojej zajebistości, bycia artystką, czy czego tam jeszcze.
Odpowiedz
Point taken

[Dodano po 8 godzinach]

Ati, ilu trzeba faeruńczyków by odkręcić żarówkę?
Odpowiedz
Ile by się ich nie zebrało i tak wszyscy usiądą w okół stołka i będą debatować nad tym, jaki sposób wkręcania jest jedyny i słuszny. A jeżeli ktoś się wyrwie mając pomysł na to wkręcenie prędzej czy później oberwie z wiadra pomyj, bo z pewnością robi to źle.
Odpowiedz
Ati - kto teraz zastąpi Cię na stanowisku Księżniczki Faerunu i czy będzie to szarmancki Enemir?
Odpowiedz

Cytat

Nie wiem, nie interesuje mnie to.


Jestem pewien, że kogoś rani Twój brak zainteresowania. Gdzieś tam, w leśnej głuszy nad Twoją obojętnością chlipie jednorożec.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tak Lio, też mam, aż nie wiem za co się zabrać.
Odpowiedz
Zbliża się Fallout 4 i tak się zastanawiam, co sądzisz o tej marce w rękach Bethesdy? Dobrze się spisują, warto w ogóle ruszyć te gry?
Odpowiedz
Sądzę, że muszę przestać się bać zombie i mutantów i porządnie usiąść do tych gier. A czego się spodziewać? Nie wiem, to Bethesda w końcu.
Odpowiedz
Ja sam jeszcze nie grałem. Strzelam, że to taki Oblivion ze spluwami - czyli fabularnie to nie mistrzostwo, zadania są takie se, ale świat w tym przypadku to niie plastykowa wersja Śródziemia, tylko postapo. No i zabawy (miniguny, wyrzutnie rakiet, mniam...) W sumie bez sensu to pytanie, bo nie grałaś (za dużo). Praktycznie nie znam w tym momencie nikogo, kto grał i ukończył F3
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ati - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...