Anime

Znaczy z kim? Sam nie wiem. Widać było, że Inoue go lubi, a Rukia udaje, że nie, taki klasyk. Trójkącik
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Klasyczny, ale jako, że Inoue jest tak niemożebnie denerwującą postacią, że mam ochotę pogryźć laptopa kiedy ja widzę, a Rukia jest jedną z naprawdę niewielu kobiet w anime które polubiłem, to wybór jest jasny..
Generalnie autor Bleacha ma talent do robienia fajnych kobiet "z jajami". Rukia, Soifon
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Yoruichi [color=red]
---[/color]

Odpowiedz
Wiem, także bardzo lubię Soi Fon Ale nie mam nic także do Inoue, choć jest trochę ciamajdowata i miejscami na niewiele się przydaje. Ale to w końcu dziewczynka od pora
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tak pomiędzy nami, Inoue to cholerna idiotka
Odpowiedz
No..nie bójmy się mocnych słów.
Poza tym idzie dostać wrzodów od tego jak ona by chciała ale sie boi i tak dalej. A najlepiej, żeby wszyscy się lubili i nikt nikogo nie bił

Poza tym..to dziewczyna od pora...

Rukia ownz Inoue (eee..tak to się pisze?)

Odpowiedz
Jakoś tak
A, i skończyłem oglądać Zero no Tsukaima. Jeśli ktoś chce sobie zrobić przerwę od mrocznych, smutnych anime, to to jest w sam raz. Nie za ciężkie, z dużą dawką humoru i jednocześnie romansu. Louise, studentka drugiego roku Akademii Magii musi jak pozostali studenci przyzwać swojego chowańca, który będzie jej towarzyszył już na zawsze. Problem w tym, że czary jej za dobrze nie wychodzą, a gdy przychodzi ceremonia przyzwania, wszystko idzie nie tak i pojawia się człowiek, chłopak, mieszkaniec Tokio. No i musi on zostać jej chowańcem. Poza tym do tego dochodzą jeszcze stare legendy i moce. Sympatyczne anime i można sobie obejrzeć.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Pora odświeżyć ;p

No to tak. Jakoś ostatnio mnie naszło i znowu do anime wróciłam, z czego się w sumie bardzo cieszę. (Jakby było z czego - tyle godzin zmarnowanych na siedzeniu przed kompem i gapieniu się w monitor ) No ale ważne, że przyjemność sprawia. Właściwie, to przeglądając ten temat chyba tylko kilku obejrzanych przeze mnie tytułów nie zauważyłam... Bo był oczywiście i Naruto (moje pierwsze anime, może niezbyt dobry początek, ale spełnił swoją rolę i na dobre mnie zafascynował Teraz już raczej nie lubię, ale od czasu do czasu wracam i oglądam nowe odcinki.), Bleach (Lubię bardzo, chociaż nie obejrzałam jeszcze do końca. Tkwię przy Vizardach, przebrnęłam w końcu przez niemiłosiernie nudne Bounto x), FullMetal Alchemist, Elfen Lied, Zero no Tsukaima (chociaż pierwsza seria była zdecydowanie najlepsza), Death Note, kawałek Love Hina (do końca nie dałam rady ;p) i chyba coś tam jeszcze, najwyżej później dopiszę A co do takich pozostałych:

One Piece
Właściwie, to na pierwszy rzut oka wszystkich odstrasza swoją kreską, poniekąd dziecinnością i wielką liczbą odcinków. (coś ponad trzysta)
Opowiada o przygodach załogi pirackiego statku Słomianego Kapelusza, głównie jej kapitana Monkey'a D. Luffy'ego, który dzięki zjedzeniu Szatańskiego Owocu może zamieniać swoje ciało w gumę kiedy tylko zechce. Jego największym marzeniem jest odnalezienie wielkiego skarbu, One Piece, ukrytego gdzieś na Głównej Linii... Dzięki temu stanie się królem piratów. Oczywiście nie może pójść mu tak łatwo^^
Ogląda się naprawdę przyjemnie, zwłaszcza jak ktoś nie ma co robić ;>

Avenger
To takie typowe science-fiction z cyborgami ;] A właściwie - lalkami. Życie na inne planecie, przyszłość ludzkości malowana w ciemnych barwach... Właściwie dość nudne, chociaż ma mało odcinków (13) i można obejrzeć.
Swoją drogą - wyjątkowo nudne kawałki umilały czasami komentarze tłumacza ;>

No a teraz - dosłownie - oglądam Furi Kuri (FLCL) :-D


I tego - właściwie to to mój pierwszy post na forum ^.^
Witajcie ;D
Odpowiedz
Aktualne odcinki Bleacha są bardzo przyjemne szczególnie dla fanów...pewnej bardzo popularnej postaci : P(Co więcej, jak na razie nie ma Hitsugayi, cudownie!)

A co do uwielbianej Inoue to postać zabłysła w jednym z odcinków kiedy to wypiszczała "Kurosaki Kun!" chyba 19 razy, i godzi się nadmienić, że w owym odcinku nie powiedziała nic innego. Absolutna masakra.

Przyznam szczerze, że tego Avengera nie znam, ale opis średni zachęcający.
Zna ktoś może serię Get Backers? Warte obejrzenia?

Ah, i rzecz jasna serdecznie witam na forum!

Odpowiedz
Teraz za bardzo nie mam ochoty się rozpisywać, ale doszło kolejne kilka serii anime, o których będę musiał powiedzieć. Natomiast odnośnie posta powyżej:
Obejrzałem Naruto i bardzo mi się podoba.
One Piece mnie odrzuca bardzo, a odcinków ma ok. 600.
Najlepszą serią wg. mnie w Zero jest druga.

Potem opiszę kolejne serie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Co do Blecha to dla tych co Hitsugayi nie trawią, macie jeszcze sporo luzu w mandze niedawno dopiero się znów pojawił. Miejmy nadzieje, że w anime nie bedzie szybko nowych wypełniaczy.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Cóż, właściwie opis nie miał za bardzo na celu zachęcenie do oglądania, bo jak już pisałam - dość nudne. ;>

A Zera ma wkrótce (no, za jakieś pół roku) wyjść czwarta seria. Żywię nadzieję, że nie będzie gorsza od poprzednich;)

I jeszcze takie pytanie, czy to temat tylko o anime czy również pisać można o mandze? Bo wyszukiwarka żadnego tematu o niej nie znalazła, a tutaj raczej tylko o japońskich animacjach toczone były rozmowy więc nie wiem.
Odpowiedz
Podejrzewam, że wypadałoby zrobić nowy temat, jednak z góry zaznaczam, że z mangi w ręku miałem tylko pierwszy tom Death Note'a i kilka skanów Bleacha...

Odpowiedz
W pierwszym poście tematu zaznaczyłem, że temat jest o anime. O mandze trzeba założyć oddzielny.
Hitsugayę uwielbiam najbardziej ze wszystkich kapitanów
I także mam nadzieję, że czwarta seria Zero, która ma być w lato przyniesie wiele ciekawych motywów (m.in. Tabithy ;D)
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najfantastyczniejszym, babskim anime jest Paradise Kiss! ; D
Płakałyśmy z przyjaciółką cały wieczór i dopiero pizza z podwójnym serem i pesto pomogły : D
A poza tym to do moich ulubionych (choć niewiele anime widziałam, niestety ; p ) należą Hellsing, FMA, Gunslinger Girl, Gilgamesh, Trinity Blood i Death Note : p
Odpowiedz
Ja tam oglądam tylko Naruto + Naruto Shippuden na necie i nie narzekam bo fajne do fajnych anime zaliczam też Full Metal Alchemist.

A pamiętam kiedyś oglądałem takie anime gdzie na pokładzie statku były same kobiety pamięta ktoś nazwę ?


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Jakoś nigdy nie mogłem przetrawić anime, byłem pełen niechęci do tego stylu... po prostu jak dla mnie uwłaczał animacji. No i w końcu obejrzałem "Highlander: Search for vengeance". Ten film mnie przekonał do anime i pokazał, że to może być dobre Teraz stopniowo się zagłębiam w ten nurt. Ostatnimi czasy spodobał mi się bardzo Hellsing
Odpowiedz

Cytat

A pamiętam kiedyś oglądałem takie anime gdzie na pokładzie statku były same kobiety pamięta ktoś nazwę ?

Vandread? Było jeszcze 3 facetów, bardzo fajne anime.

Gunslinger Girl właśnie ściągam, bo usłyszałem muzykę z tego anime, a recenzje są bardzo dobre.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dany dnia sob, 24 sty 2009 - 12:12 napisał

Vandread? Było jeszcze 3 facetów, bardzo fajne anime.

Gunslinger Girl właśnie ściągam, bo usłyszałem muzykę z tego anime, a recenzje są bardzo dobre.


Ale to było chyba w kosmosie jeśli dobrze pamiętam i jedna z dziewczyn była wysoką blondynką to tyle co pamiętam ale tytułu nie kojarzę


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
A o jakim statku ty mówisz? Kosmicznym? Jak zwykłym morskim, to nie znam.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Kosmicznym akurat mówię o i coś jeszcze.

Główna bohaterka chyba miała rude włosy ?


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Anime - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...