[Diablo] Potwory....i potworki

Jakie potwory z D II najbardziej Was wkurzają ???
Mnie łupieżcy...... są ich setki , małe wredne kurduple z doków Kuras < a dokładniej z okolicznej dżungli>.
Odpowiedz
Zgadzam sie łupieżcy są najgorsi, szczególnie ci co strzelają i szamani. Wkurzają mnie też berserkerzy z 5 rozdziału. Czasem jak mam mało życia to jeden podleci, wybuchnie i po mnie :angry:
Odpowiedz
Taaaa , tu też się z tobą zgadzam.
Nie lubię jeszcze takich kruków plugawych czy jak im tam , są one w pierwszym rozdziale na kamiennych polach , w mrocznej kniei i w innych krainach.
Jest ich cała masa , może nie są niebezpieczne ale bardzo wkurzające.
Odpowiedz
zgadzam sie i jeszcze upadli jak gram w 1 akcie to ściszam głośniki te ich darcia!!! :angry:
Odpowiedz
No a najgorzej jak sie trafi pomiędzy nimi ktoś kto ma zaklęte błyskawice jak ja tego nienawidze....
Odpowiedz
Tak , albo jak traficz do jakiegoś ogromnego obozowiska gdzie są ich dziesiątki a także kilka szamanów i jeszcze ich boss.....wtedy to jest jazda..........
Nie lubię jeszcze splamionych , są w jaskiniach najczęściej , też ich jest masa i nie są najsłabsi.
Odpowiedz
Splamienia są słabi w zwarciu, ale na dystans mają niezłe pociski.
Odpowiedz
o tak to jest prawda a ztymi błyskawicami to tez jazda np taki rannikusz z kamiennego kręgu zawsze mnie zabije(prawie zawsze)
Odpowiedz
Ja też mam czasem problemu z tym podrzynaczem. Prawie za każdym razem trace na nim pomocnika czyli łuczniczke i później trace kase na jej ożywienie.
Odpowiedz
Co do splamionych to chodzi mi o to że jest ich pełno a że nie są najsilniejsi to inna sprawa , mnie w potworach denerwuje to ze jest ich od cholery a są słabe i dają mało PD
Odpowiedz
PD to akurat mały problem, bo nie zależy mi na tym, żeby mieć jak największy poziom, a z ilością też nie mam wielu problemów bo druidem mam wilki, które fajnie polują na łupieżców itp.
Odpowiedz
Wkurzają mnie szkielety , one są dość silne i jest ich cała masa , głównie w podziemiach ale też i na zewnątrz. Pozatym jest ich bardzo dużo odmian.
Odpowiedz
Fetysze są wkurzające. Gram paladynem, a tu próje do mnie kilkadzisiąt takich, z tych swoich rurek .
Odpowiedz
Zgadzam się z Lordem Patosem: Łupieżcy to najbardziej wnerwiające wrogi z całego diablo: całe tysiące upierdliwych jednostrzałowców. Jeszcze nie byłyby takie denerwujące, gdyby nie biegały tak szybko i nie robiły takiego zamętu na ekranie.
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Ja nie nawidze nieumarłych stygijczyków i Czerwów Błotnych
. Pierwsi są dość silni, szybcy,w grupie i mają wybuch zwłok a czerwie często mnie zatrówają a z moją odpornością na trucizny nie jest za dobrze
Odpowiedz
A mnie denerwują szkielety w 1 akcie i fetysze w 3 a w 4 tez nie jest milo tam sa takie male potworki w tym momecie nazwy nie pamietam jak sobie przypomne to zedytuje
Odpowiedz
mnie wkurzają różne potwory napewno BOSY rany dlaczego one nie atakują w pojedynke. po zatym szamani(ci potężniejsi)zawsze na wskrzeszają to co wytłuke aby się do nich dostać i tak samo jak twórce tematu Łupieżcy z Kurast gdzie nie uderzyż pewno ich a do tego sukinsyny zwiewają jak się robi gorąco (to jest jedyny etap który sprawia problemy wojownikom).
Odpowiedz
Mnie najbardziej wkurzają Łupieżcy (tak jak większość). Atakują grupami, cięzko je trafić i potrafią zadać naprawdę spore rany. Dalej Szamani Łupieżców. Ci to już wogóle są masakryczni. Zieją ogniem aż bohaterowi tyłek się pali i trzeba uciekać Ale najbardziej wkurzający są dla mnie magowie, którzy pojawiają sie przy złamaniu jedenj z pieczęci przy Diablo. Zawsze miałem z nimi problemy...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Choruję na impy w LoD. Zamiast podziwiać świetnie przedstawione śnieżne równiny muszę uganiać się za plującymi ogniem stworkami... Psują cały urok tego rozdziału, są irytujące, teleportują się co chwila...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Odpowiedz
taaaa........
ale ja nie znosze takiej sytuacji: walcze z kims mocnym, np. bossem w zwarciu, a z tylu strzelaja do mnie gromady roznych lucznikow.....nie no, masakra!!!
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Potwory....i potworki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...