szczury_wroclawia_szpital

Oz Wielki i Potężny – Zwiastun z polskimi napisami

Disney udostępnił polską wersję "Oza Wielkiego i Potężnego" – filmie opowiadającym o cyrkowym magu, który trafia do magicznej krainy Oz.

Produkcja ta jest prequelem "Czarnoksiężnika z krainy Oz". Iluzjonista Oscar Diggs, lecąc balonem, trafia na tornado i przenosi się do innego świata, pełnego niezwykłych rzeczy. Mieszkańcy tajemniczego miejsca sądzą, że jest on zapowiadanym potężnym czarnoksiężnikiem, który zmierzy się z problemami Oz, jednak trzy wiedźmy w to nie wierzą. Oscar będzie musiał sprostać oczekiwaniom, jakie pokłada w niego wiele osób. W głównej roli wystąpi James Franco, a w wiedźmy wcielą się Michelle Williams, Rachel Weisz i Mila Kunis. Obraz wyreżyseruje Sam Raimi, a film trafi do kin 8 marca 2013 roku w wersjach z polskim dubbingiem i napisami. Zapowiada się niezłe widowisko.

Komentarze

0
Gość_* ·
Cóż, można stworzyć fajny w klimacie film i bez Deppa. Zapowiada się świetnie.
0
·
Obejrzałem trailer - jak dla mnie szału nie ma. Być może dla niektórych to będzie widowisko (czytaj: niezłe efekty specjalne), choć raczej nie będzie to nic nowatorskiego. A co do fabuły i klimatu... moim zdaniem nie będzie dorastał do pięt cudownemu filmowi-musicalowi "Czarnoksiężnik z Oz" z roku 1939. Jak ktoś nie widział - naprawdę polecam!
0
·
Aaaaa czarno-biały "Czarnoksiężnik z Oz" to jest to! Każde święta mi się z tym kojarzą.
Ale mam nadzieję, że ten film będzie przypominał nieco musical "Wicked", to tam historia była świetna (http://gexe.pl/ksiazk...nicy-z-Zachodu).
No ale poświęcę się dla mojej kochanej Michelle, chociaż przeraża mnie natłok efektów specjalnych.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...