[WFB] Pare slow na dzien dobry

Czyli jak w temacie, jak ktos gra w bitewniaki to niech powie w co konkretnie i oczywiscie jaka armia. Bedzie mozna toczyc dysputy o wyzszosci elfow nad chaosem:) Ja sam zbieram armie High Elves, mam tego jakies 2000 pkt.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Drogie Radio Erewań
W imię wyższych idei Vantess powiedział właśnie, że mi pierdolnie jak zacznę pisać, że nie wiem nic o WFB:-)
Tak na serio to mam już trochę dość mojej fantastycznej armii Wood Elves ponieważ od trzech czy czterech lat czekam aż panowie z GW wreszcie zabiorą się do roboty i wydadzą mojego szóstoedycyjnego army book'a. Z racji na przedłużające się granie na dennej(subiektywne zdanie) rozpisce z Revening Horde's przerzuciłem się ostatnio na W40k.
Amen
Odpowiedz
Witam, ja dopiero zaczynam zbierać nową armię, grałem krasnalami, ale jakoś tak wyszło, że musiałem wybrać nową armie, więc wybrałem lizardmenów:D:D na razie jeszcze nie mam armybooka w papierze, ale jest na kompie, no i jest armybuilder więc na proxy da się grać(a jak ktoś wyśmieje to że gram proxami to wpierdole jak będe w stanie:) No to by było na tyle. Piszcie ludzie bo tu nudno!!
Odpowiedz
W takim razie niniejszym wyśmiewam to, że grasz prox'ami i wyzywam cię na pojedynek, na ubitej ziemi. We are the Ashur, and we will crash our cold bloded enemies!!!

A tak swoją drogą to miło, że mamy nowego battlowca, może wreszcie nam dział ruszy i coś się zacznie dziać?
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Dobra, gdzie i kiedy i czy proxy są dopuszczalne?

Apropo ruszania działu to popolecam to forum swoim friendom i może faktycznie coś ruszy... We shall see.
Odpowiedz
O w mordę. Wreszcie znalazłem na tym forum temat o Warhammerze! A już chciałem prosić o utworzenie... :D:D

Ja gram Imperium (ZA SIGMARA!!) ale zacząłem zbierać ostatnio armię Dwarfów i Ultramarinsów.
BTW: Ostatnio obczaiłem nowe farbki na stronie Bardu i nie bardzo jest tam wyjaśnione, czym się różnią od starych. Niby lepsza "przyczepność", ale coś jeszcze jest związanego z tuszami. Ktoś widział, ktoś wie? Bo jak na razie, to jadę na starych farbkach (jezu ile tego jest w szafie).


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Odgrzewam kotleta trochę ale co tam.
O farbach niewiele wiem mogę za to pochwalić się moją wspaniałą armią Ogrów na 1500 pkt. Są oni całkiem wdzięczni w prowadzeniu, nie wspominając o dużej wytrzymałości itp. czasem boli brak jednostek strzelających ale trudno nie można mieć wszystkiego. W swej niedługiej historii stoczyłem bitwy przeciw wysokim elfom, szczurom, orkom i krasnoludom, gdzie te ostatnie zrobiły ze mnie papu dla rzeźnika... dwa razy.
Odpowiedz
← Ogólnie

[WFB] Pare slow na dzien dobry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...