[WFB] Pare slow na dzien dobry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Odgrzewam kotleta trochę ale co tam.
O farbach niewiele wiem mogę za to pochwalić się moją wspaniałą armią Ogrów na 1500 pkt. Są oni całkiem wdzięczni w prowadzeniu, nie wspominając o dużej wytrzymałości itp. czasem boli brak jednostek strzelających ale trudno nie można mieć wszystkiego. W swej niedługiej historii stoczyłem bitwy przeciw wysokim elfom, szczurom, orkom i krasnoludom, gdzie te ostatnie zrobiły ze mnie papu dla rzeźnika... dwa razy.
Beron Heavyhand,
O w mordę. Wreszcie znalazłem na tym forum temat o Warhammerze! A już chciałem prosić o utworzenie... :D:D

Ja gram Imperium (ZA SIGMARA!!) ale zacząłem zbierać ostatnio armię Dwarfów i Ultramarinsów.
BTW: Ostatnio obczaiłem nowe farbki na stronie Bardu i nie bardzo jest tam wyjaśnione, czym się różnią od starych. Niby lepsza "przyczepność", ale coś jeszcze jest związanego z tuszami. Ktoś widział, ktoś wie? Bo jak na razie, to jadę na starych farbkach (jezu ile tego jest w szafie).
Othar,
Dobra, gdzie i kiedy i czy proxy są dopuszczalne?

Apropo ruszania działu to popolecam to forum swoim friendom i może faktycznie coś ruszy... We shall see.
Vantess,
W takim razie niniejszym wyśmiewam to, że grasz prox'ami i wyzywam cię na pojedynek, na ubitej ziemi. We are the Ashur, and we will crash our cold bloded enemies!!!

A tak swoją drogą to miło, że mamy nowego battlowca, może wreszcie nam dział ruszy i coś się zacznie dziać?
Othar,
Witam, ja dopiero zaczynam zbierać nową armię, grałem krasnalami, ale jakoś tak wyszło, że musiałem wybrać nową armie, więc wybrałem lizardmenów:D:D na razie jeszcze nie mam armybooka w papierze, ale jest na kompie, no i jest armybuilder więc na proxy da się grać(a jak ktoś wyśmieje to że gram proxami to wpierdole jak będe w stanie:) No to by było na tyle. Piszcie ludzie bo tu nudno!!
Orkist,
Drogie Radio Erewań
W imię wyższych idei Vantess powiedział właśnie, że mi pierdolnie jak zacznę pisać, że nie wiem nic o WFB:-)
Tak na serio to mam już trochę dość mojej fantastycznej armii Wood Elves ponieważ od trzech czy czterech lat czekam aż panowie z GW wreszcie zabiorą się do roboty i wydadzą mojego szóstoedycyjnego army book'a. Z racji na przedłużające się granie na dennej(subiektywne zdanie) rozpisce z Revening Horde's przerzuciłem się ostatnio na W40k.
Amen
Vantess,
Czyli jak w temacie, jak ktos gra w bitewniaki to niech powie w co konkretnie i oczywiscie jaka armia. Bedzie mozna toczyc dysputy o wyzszosci elfow nad chaosem:) Ja sam zbieram armie High Elves, mam tego jakies 2000 pkt.
Wczytywanie...