[SERIAL] 'LOST'

Na początku takie małe ostrzeżenie dla tych, którzy nie oglądali tego genialnego serialu - nie czytajcie tego tematu, gdyż przewiduje w nim dużo spoilerów, a odbieranie elementu zaskoczenia potencjalnym widzom tego dzieła byłoby niesłychaną zbrodnią. Tak więc - ostrzegam

Zdecydowałem się założyć ten temat, w związku z rosnącą popularnością tego serialu, jego emisją w TVP oraz tym, że niedawno sam skończyłem oglądać drugą serię Jest to najlepszy serial jaki w życiu widziałem. Spodziewałem się, że dostanie nagrodę Emmy, ale cóż... Niestety nie oglądałem '24 Godzin' i nie mogę powiedzieć czy nagroda wpadła we właściwe ręce

Wracając do serialu - jaka jest wasza ulubiona postać? Czyja historia najbardziej przypadła wam do gustu? Co się stanie w 3 sezonie LOST'a (tak, tak - jest już w przygotowaniu)? Czy ludzie z bunkra przeżyli?

Na razie starczy tych pytań Moją ulubioną postacią jest Sawyer. Umie dopieprzyć człowiekowi celnym spostrzeżeniem, wbrew pozorom nie jest takim draniem na jakiego wygląda, a poza tym umie zarobić na życie Uwielbiam też tekst Hurly'ego, jak podchodzi do kogoś i mówi 'yo, dude' Natomiast nigdy nie lubiłem mr. Johna Locka.

Teraz czekam na wasze posty


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
LOST to jeden z moich ulubionych seriali (THE SIMPSONS na 1. miejscu ),
od 2 miesięcy czekam z niecierpliwością na odcinek 3x01

Najbardziej lubianą przeze mnie postacią jest Sayid Jarrah
a najbardziej nie lubię Hugo "Hurley" Reyes'a.

Najbardziej zastanawia mnie to że w którym kierunku
byś nie wypłyną z wyspy i tak na nią trafisz z powrotem ?
No chyba że na azymut 325
Odpowiedz
Wystarczy chyba sam fakt, że to jedyny serial, który oglądam, a własciwie ogladałem, bo AXN nie mam i na drugą część muszę poczekać jeszcze tydzień .

Bardzo fajne jest to, że każda postać jest całkiem inna, ma swoje ciekawe historie, dobre i te mniej dobre strony (z przewagą jednych bądź drugich), a sam osąd o każdej z osobna zmienia się jak w kalejdoskopie. Przynajmniej tak było u mnie. Na początku wkurzał mnie Sawyer, następnie Charlie, później doktorek, a na końcu Locke. Nie mogę tylko odpedzić się od sympatii dla Kate . No i oczywiście "Koleś" też jest świetny. I jeszcze to ciągłe pytanie samego siebie: co to było? gdzie oni są? kim są "tamci" itp. Po prostu miodzio. Lepsze od "M jak miłośc" .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Najlepszy serial jaki w życiu oglądałem! Gdy byłem na kolonii, tata nagrywał mi wszystkie odcinki na video A druga część dopiero za ponad tydzień, a właściwie prawie za dwa... (Ona będzie w tvp1, tak?)
Z postaci najbardziej lubię tradycyjnie Harleya ("ej, koleś") i nietradyjnie Locka (kierownik w fabryce pudełek).
A zauważyliście, że z 50 Amerykanów (nie licząc koreańczyków i Sajida, którzy zresztą też mogliby być grubi) gruby jest tylko jeden, chociaż w Ameryce nadwagę ma grubo (świetny dowcip - GRUBO hahaha) ponad połowa ludzi? Taka ciekawostka przyrodnicza
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Wspomniany serial to arcydzieło sztuki tv. Być może za jakieś 100 lat nasi zgrzybiali luminarze będą w stanie zbliżyć się do poziomu "Zagubionych". A moją ulubioną postacią jest oczywiście Kate, czyli Evangeline Lilly. Sprawa klarowna i oczywista: http://forum.gexe.pl/Ta-najpiekniejsza-t3586.html

Dla zainteresowanych mam radosną wiadomość: niedługo w USA zostanie zaprezentowany trzeci sezon serialu. Patrząc na jego popularność w Polsce (AXN i TVP) można mieć nadzieję, że zostanie też wyemitowany u nas...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Serial jest dobry, choć nie ogldałem wszytskich odcinków... moim ulubionym bohaterem jest Sayid (chyba tak sie pisze jego imie).

Były terrorysta o dosc dziwnej psychice... Ciekawie skonstrouowany bohater.
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego mi najbardziej podpasili Charlie i Harley:P A serial najlepszy jaki oglądałem
Innych w ogóle ( Ała! Weź słownik kolego i sprawdź jak to sie pisze...) nie oglądam:)

Jeszcze spacja...
Odpowiedz
A ja ciągle się zastanawiam co takiego siedzi w tym serialu, że ludzie chcą go oglądać? Przecież jest zakręcony bardziej niż słoik. Po długim posiedzeniu () Doszedłem do wniosku, że to chyba to 'zakręcenie' i oczekiwanie na rozwiązanie wreszcie zagadki liczb, za którymi (jestem pewien) kryje się jakaś inna tajemnica. Aż szkoda by było gdyby została rozwikłana bo wtedy ten serial nie miałby już racji bytu. A co wy sądzicie?

Raph, samych grubych by do samolotu nie wpuścili boby spadł (co zresztą i tak się stało, ale mniejsza)
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Mój ulubiony serial Poza nim nie oglądam nic w TV, no chyba że jakiś ciekawy film puszczą. Raphagornie, nie wszyscy tam byli Amerykanami z tego co wiem. Claire była Australijką, a Kate, jak mi się wydaje, Kanadyjką, ale pewny nie jestem
Odpowiedz

Użytkownik Tril_Khaerin dnia Sep 11 2006, 04:44 PM napisał

A ja ciągle się zastanawiam co takiego siedzi w tym serialu, że ludzie chcą go oglądać? Przecież jest zakręcony bardziej niż słoik. Po długim posiedzeniu () Doszedłem do wniosku, że to chyba to 'zakręcenie' i oczekiwanie na rozwiązanie wreszcie zagadki liczb, za którymi (jestem pewien) kryje się jakaś inna tajemnica. Aż szkoda by było gdyby została rozwikłana bo wtedy ten serial nie miałby już racji bytu. A co wy sądzicie?

Raph, samych grubych by do samolotu nie wpuścili boby spadł (co zresztą i tak się stało, ale mniejsza)

[post="48157"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




motyw z liczbami został zaczerpniety z filmu "Cube"... A według zapowiedzio autorów, rozwiazanie problemu bedzie jeszcze bardziej zaskakujace niz w ww. filmie!!!!
Odpowiedz
Według Mnie to najlepszy serial jaki oglądałem najbardziej lubię Sayida
user posted image
Dla elfich władców pod niebem jasnym Trzy są Pierścienie,
Dla krasnoludzkich podziemnych królów Pierścieni Siedem,
Dziewięć dla ludzi - tych ostatecznym śmierć przeznaczeniem,
Dla Władcy Mroku na czarnym tronie jest Pierścień Jeden
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
Pierścień Jedyny, by władać wszystkimi, czarem je opętać,
Pierścień Jedyny, by wszystkie zgromadzić i w ciemnościach spętać
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
[COLOR=red]
Odpowiedz

Użytkownik Tril_Khaerin dnia Sep 11 2006, 04:44 PM napisał

Raph, samych grubych by do samolotu nie wpuścili boby spadł (co zresztą i tak się stało, ale mniejsza)

[post="48157"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ale tam wszyscy ludzie są po prostu strasznie szczupli! Nie ma tam człowieka chociażby z delikatną nadwagą! (Np. 170cm wzrostu i 110 kg wagi.)
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Oct 4 2006, 08:14 PM napisał

Ale tam wszyscy ludzie są po prostu strasznie szczupli! Nie ma tam człowieka chociażby z delikatną nadwagą! (Np. 170cm wzrostu i 110 kg wagi.)

[post="48860"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Eee, jak to nie? A Hurley? O.o
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Hurley nie jest gruby...ma tylko trochę krótką klatkę piersiową, albo jak to Obelix mówi: troszeczkę
zaokrąglony, na Teutatesa ;]
Ale tak na poważnie, jeszcze się nie domyślacie? To wszystko przez niego, on jest masterem wyspy,
głównym kukiełkarzem, ciągnącym za sznurki, mistrzem zbrodni, demonem podstępu, powiernikiem
szatana czy jak tam by go jeszcze nazwać... przecież to po oczach od razu widać ...
myślicie że dlaczego się tak ciągle poci? ze strachu żeby go nie wykryli ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz

Użytkownik Jakób dnia Oct 5 2006, 10:08 PM napisał

Eee, jak to nie? A Hurley? O.o

[post="48881"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Hurley jest jeden, a rozbitków - włącznie z tymi z tylnej części samolotu - z 60
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Wojo spróbuj zaspoilować to cię @#$%^&*(*&^%$. Ci co nie mają AXN pewnie zrobią to samo. My w każdym razie mamy dopiero pierwszą rozmowę z 'tamtymi' ....
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Szkoda, że musimy cały tydzień czekać na kolejne 2 odcinki. A te powtórzeniowe (taki jak był wczoraj), to mnie troszkę wnerwiają.

Ale film się świetnie rozkręca. I historie rozbitków są bardzo ciekawe. Czasem nawet lepsze niż sama akcja na wyspie. Podoboała mi się na razie najbardziej historia tego dużego murzyna (Mr. Ecko chyba) z drugiej grupy.

BTW. Można już ściągnąć dalsze odcinki niż pierwsze z 3 sezonu. Ale oglądanie na komputerze nie ma tego klimatu, co przed telewizorem. Ja ściągam tylko te, których wiem, że nie obejrzę, bo PUEFA leci i gra Wisła .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mi się najbardziej podoba Charlie. Te jego omamo/zwido/halucyno/lunatykowanie, jak trzymał dziecko i zastanawiał się co on tu robi. Moje najlepsze cytaty to:
"Teraz macie nowego szeryfa", "Sosik wiejski xD"
Dobre było w ostatnim odcinku, jak zmasakrował tą żabę hehehehe xD
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[SERIAL] 'LOST' - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...