[SERIAL] 'LOST'

Spoiler








Jakoś nie przemawia do mnie wersja z Atlantydą czy Edenem. Za to czyściec... Czemu nie? Przy katastrofie samolotu wszyscy zginęli, a teraz pokutują... Chociaż z drugiej strony... Nieco naciągane Właściwie to nie ma co gdybać. Oglądniemy i się dowiemy


Zmieniłem kolor na ciorny.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I znowu coś dla fanów Lost: "4400" dzisiaj o 20.20 na tvp1 (uff), 2 odcinki na raz tak jak w Lostach, nie wiem o co tym chodzi ale podobno fajne
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Moim zdaniem średnie. Takie sobie. Średnio na jeża. Pic na wodę.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Obejrzałem właśnie siedem pierwszych odcinków trzeciej serii... Jakie wrażenia? Mroczne. W porównaniu z poprzednimi - najnowsza część Lost jest brutalna, ekstremalna i tajemnicza. Nadal jest to najlepszy serial tv jaki oglądałem. Świetne aktorstwo i generalne wrażenie - o co tu k*** chodzi?! Przynajmniej w nowej serii panopticum bohaterów nieco się rozszerza...

P.S. I do końca nie zrozumiem, dlaczego Evangeline Lilly (czyli Kate) padła plackiem przed Charlie (czyli Meriadokiem z LotR). IMHO najpiękniejsza kobieta świata zredukowała się do roli girl u boku niezbyt atrakcyjnego hobbita? Dziewczęta!|Answer me!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Użytkownik Hawkwood dnia Jan 8 2007, 11:29 AM napisał

Obejrzałem właśnie siedem pierwszych odcinków trzeciej serii... Jakie wrażenia? Mroczne. W porównaniu z poprzednimi - najnowsza część Lost jest brutalna, ekstremalna i tajemnicza. Nadal jest to najlepszy serial tv jaki oglądałem. Świetne aktorstwo i generalne wrażenie - o co tu k*** chodzi?! Przynajmniej w nowej serii panopticum bohaterów nieco się rozszerza...

P.S. I do końca nie zrozumiem, dlaczego Evangeline Lilly (czyli Kate) padła plackiem przed Charlie (czyli Meriadokiem z LotR). IMHO najpiękniejsza kobieta świata zredukowała się do roli girl u boku niezbyt atrakcyjnego hobbita? Dziewczęta!|Answer me!

[post="52539"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Hawk, siódmego odcinka jeszcze nigdzie na świecie nie emitowano . A z tą morcznąścią to trochę przesadzasz . Fakt, najważniejsze, że wrażenie o którym wspomniałeś pozostaje .

A co do PS'a, to chyba przegapiłem ten moment. W końcu ona z... Sawyerem kręci .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

P.S. I do końca nie zrozumiem, dlaczego Evangeline Lilly (czyli Kate) padła plackiem przed Charlie (czyli Meriadokiem z LotR). IMHO najpiękniejsza kobieta świata zredukowała się do roli girl u boku niezbyt atrakcyjnego hobbita? Dziewczęta!|Answer me!


Zamiast się dziwić ciesz. Szanse wzrastają xD

A trzeci sezon mroczny nie był, raczej humorystyczny. Ot tu pirat wyskakuje w monitorze, ot...

Swoją drogą, losty znów będą emitowane już za niedługo, w lutego połowie.
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia Jan 8 2007, 11:34 PM napisał

Hawk, siódmego odcinka jeszcze nigdzie na świecie nie emitowano .


Hehe... razem z pierwszym - retrospekcyjnym odcinkiem trzeciej serii - jest ich łącznie siedem. No i te tortury, łamanie psychiki, zamykanie w klatkach i w ogóle...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No to oficjalna wiadomość: 1. odcinek Lost 3 będzie 11 LUTEGO O 20.55 NA AXN
I to by było na tyle
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ja już nawet zapomniałem jak się skończył ostatni odcinek, który oglądałem....
przesada z tymi wielomiesięcznymi przerwami...

P.S. Raphagorn...no normalnie się zakochałem w Twoim avatarku...śliczny ;]
eee tylko chyba szabelki Ci się pomieszały - ta jest raczej z zestawu pirackiego ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Cielson, to fotka z netu, ale jakbym miał komórkę z jakimś blootothem czy czymś takim to bym sam zrobił zdjęcie ludzikowi lego skonstruowanemu przeze mnie (a ja jestem biegły w te klocki ) A do sygnatury jeszcze jakiegoś smoka bym dał... (mam 2: jednego z zestawu z serii Wikingów, a drugiego starego jak świat, pochodzącego jeszcze z tamtego millenium, który należał do mojego starszego brata.) A co, przypomniały ci się stare, dobre czasy i klocki lego?
Taa, uwielbiam offtopować...
Ale żeby nie było: ostatni odcinek drugiego sezonu skończył się tak, że nie wpisano kodu, w bunkrze byli wtedy Locke, Desmond, Eko i Charlie, były wielkie kule ognia z dynamitu, latały sztućce, rzutki do dartha i wszystko inne, co było z metalu, Desmond przekręcił kluczyk, nad całą wyspą zrobiło się jasno, a potem było ujęcie z jakiejś stacji Dharmy na biegunie północnym (południowym?).
I: "The end"
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Najnowsze odcinki LOST'a oglądałem, żeby oglądnąć... Nie wciągnęło mnie to AŻ tak bardzo jak poprzednie części. Dopiero w ostatnim odcinku, który posiadam - 8 (historia Desmonda) - wróciła mi chęć na oglądanie.

Zdziwiłem się, gdy zobaczyłem, że cały odcinek był poświęcony jednej z 'Innych'. Wolałbym, żeby zaczęli wyjaśniać po kolei jakieś rzeczy, a nie dokładali nowe tajemnice. Np. co robiła w psychiatryku dziewczyna Hurleya (ta co ją Michael zastrzelił), skąd Locke ma taką wiedzę na temat wszystkiego i najważniejsze - LICZBY

[Dodano po chwili]

BTW - wie ktoś może jak nazywa się piosenka, której Desmond słuchał w bunkrze, a następnie w odcinku 3x8 w pubie?

[Dodano po chwili]

Dobra, sam znalazłem

http://www.youtube.com/watch?v=C3f3D7GWTFA


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nasza ulubiona scena, jak Sawyer rozwiązuje łamigłówkę Tamtych
I tak BTW to dziewczyna Hurleya nazywała się Libby (Elizabeth, inaczej mówiąc)
I początek 3. sezonu

EDIT

Coś mała tu jest aktywność od początku 3. sezonu A ja właśnie obejrzałem odcinek 13/3 i się cieszę, bo zwykle retrospekcje są nieco nudne, a tu nagle taki fajny bonus w retrospekcji Johna
I ostatnio przeczytałem w gazecie, że Zagubieni będą mieć 6 sezonów, trochę ponad 120 odcinków a w USA ostatni sezon będzie wyemitowany w 2010 r. (więc w Polsce jeszcze później ).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Obejrzałem ostatni odcinek 3 serii i tylko jedno mi się nasuwa na język - WTF?!

SPOILER


Strasznie się wkurzyłem na to zakończenie. Takiej draki to jeszcze nie było. To już nawet Prison się ciekawiej skończył... Tutaj to było moim zdaniem lekkie przegięcie pały. Niby wszystko do siebie pasuje - Jack chce zrealizować receptę od ojca, a kiedy ekspedientka chce do niego zadzwonić, to się wkurza. Jak się dowiadujemy później - zrozumiała reakcja, w końcu on nie żyje. Niby wszystko ok... Ale wtedy po jaką cholerę Jack mówi do nowego doktora coś w stylu: 'Pójdź po mojego ojca i jeżeli będę bardziej pijany od niego, to możesz mnie wyrzucić'. Pomyłka reżysera? Niedopatrzenie? Czy może celowy efekt? Nie wiem, ale strasznie mnie to wkurzyło

Został mi jeszcze do obejrzenia odcinek specjalny (Answers) i mam nadzieję, że wtedy coś się wyjaśni.

BTW - Sawyer i tekst 'Ja mu nie uwierzyłem' wymiata Jak zwykle zresztą. A Charlie jaki twardy się zrobił... I kim jest (była) do cholery Naomi?!



Kiedy 4 seria?

[Dodano po chwili]

I na dodatek kolejna pioseneczka z LOST'a Początek 3 serii (i któryś ze środkowych odcinków). Petula Clark - 'Downtown'


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Serial był fajny na początku, a teraz co seria to jest gorzej. Wydaje mi się że skończyły się twórcom pomysły i na siłę próbują coś wykombinować żeby trzymało w napięciu. Niestety nie udaje im się to. Z tego co czytałem to mają z ty skończyć w 2010 roku i to będzie chyba właściwy wybór.
Odpowiedz
4. seria w Ameryce - 8 lutego 2008
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Chyba jednak żarty To mi już wystarczy, że do września muszę czekać na 3 serię Prisona...

[Dodano po chwili]

Lost Answers nie opłaca się oglądać, bo jest to jedynie zebranie wszystkich informacji z sezonów 1-3 i umieszczenie w 30 minutowym filmiku. Żadnych nowości...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I... Lostpedia
A swoją drogą to też zacząłem oglądać 1. sezon Prison Breaka, zdaje się, że też fajny serial, chociaż jak na razie to Lości i tak rlz
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Lost to bardzo fajny serial! Uwielbiam go oglądać. W lostach aż roi się od tajemniczych zagadek i niewyjaśnionych spraw. 48 rozbitków z lotu 815 rozbiło się na wyspie. Był w śród nich lekarz o złotym sercu, pewne małżeństwo z Korei, syn i ojciec, którzy byli ze sobą skłóceni itd, itp. Na początku myśleli że ktoś ich znajdzie, zostaną uratowani ale inni postanowili działać... Z czasem odkryli tajemniczy bunkier, poznali system obronny tej wyspy i stanęli oko w oko z "innymi" (othersami).

Wkrótce zobaczymy ( gdzieś na początku lutego) dalsze przygody rozbitków. Z niecierpliwością czekam!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Wszystko co powiedziałeś to już było wiadomo dość dawno temu...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czas odświeżyć temacik 4 seria trwa w najlepsze. Z niekłamaną radością muszę przyznać, że LOST wraca w dawne tryby i znowu potrafi przyciągnąć do ekranu jak przy pierwszej serii. Jest to doskonała rehabilitacja po słabiutkiej moim zdaniem 3 serii. Jedyne co mnie denerwuje to to, że nie było jeszcze odcinka poświęconego Sawyerowi

Ok no to teraz spoilerki.

SPOILER
Uwaga spoiler!:

Chciałbym przedyskutować tutaj sprawę tzw. Oceanic 6. Oglądałem do tej pory siedem odcinków, bez wczorajszego. Na razie wiem więc, że uratowani zostaną na pewno:

-Jack
-Kate
-Hurley
-Sun
-Sayid

Teraz kto będzie 6 osobą? Wiemy, że Jin nie przeżyje. Myślę też, że Claire również nie żyje (podejrzewam, że opuściła wyspę, ale zginęła w trakcie jej opuszczania - w końcu Desmond widział jak wsiadała z Aaronem do helikoptera). Właśnie, w internecie pojawiły się teorie, że Aaron może być 6 rozbitkiem. Moim zdaniem to nieprawda, ponieważ przed rozbiciem Aaron był w brzuchu Claire, a więc nie mógł być na liście pasażerów. Wiemy też, że przeżyje Ben. Po cichu liczę, że przeżyje również Desmond. W końcu on się znalazł inaczej na wyspie i wcale nie musi być wliczany do Oceanic 6. Moim marzeniem jest, żeby 6 osobą był Sawyer LOST bez niego to już nie będzie to samo.[color=red]
---[/color]


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[SERIAL] 'LOST' - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...