Centrum Oceny Avatarów

Uszanowanie do Avka Finka (wiem, wiem, późno ale lepiej późno niż wcale). Bardzo "dziarski" i nieweluje on starą legendę o pluszowych misiach...Jak widać zło czai się dosołownie wszędzie i w każym z nas;] (Ahh ta filozofia!)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Arigatou, VL
Mnie też się podoba. Tylko Atis znowu coś się czepia. Bo mam lepszy? ' A poza tym jestem wielbicielem psychodelicznych avków. Łosz, ileż tego kiedyś znalazłem na pewnym forum! (ten avek pochodzi jednak z innego źródła - gdyby Joan się dowiedziała skąd, to po mnie )
Odpowiedz
Offtop?...

E, szukaj dalej, może w końcu znajdziesz
A ja aktualnie poszukuję czegoś w zamian, i tak ciągle nic -.- Znacie jakąś duża, niekoniecznie polską stronę oferującą avki pochodzące z anime?
Odpowiedz
Szukaj artów po sieci i bierz przykład ze mnie:
art -> paint -> av gotowy.

Znowu zaczynasz...
Odpowiedz
Jak widze tutaj dalej odchodzi dziecinada ;] Atis sie zawsze czepia jak ktos ma fajniejszy avek niż ona ;] Mnie sie misio podoba, jest taki sloooodki A VL tobie to daleko do filozofa ;p Bogu dzieki ...

JEE Angela is alive
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Podoba mi się avatar "Jakóba" i jego sygnatura... Po prostu, fajna i już bez kozery!


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Jul 7 2006, 08:35 PM napisał

A ja aktualnie poszukuję czegoś w zamian, i tak ciągle nic -.- Znacie jakąś duża, niekoniecznie polską stronę oferującą avki pochodzące z anime?

[post="45964"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



http://www.avatarsland.com/free_avatars.php?file2=avatars
Odpowiedz
ŁOOOOOOOOOOOOOO!!! Super! Dzięki Os@! Całkiem zajefajna stronka.


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Moim zdaniem ustawienie jakiegoś avatara ze stronki to jakby ubrać czyjeś skarpetki. Avatar powinno się zrobić samemu, a e stronki to są dlatych co nie umieją wyciąć fragmętu z np. tapety
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Avatary na tej stronce są fajne. Ale pełne uznanie dla Ven'Diego trzeba avatar zrobić samemu, dobrze chłop gada.


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Ja się stosuje do tego co powiedział Ven ale... on chyba sam tego nie stosuje . Narysowałes tego stworka?
Odpowiedz
hahahahaha... Ven'Diego w tym momencie Ekhtelion cię załatwił! Obalając twą teorie.


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Nie chodziło mi o namalowanie lecz o zmodyfikowanie. Bo każdy jeden może sobie wrzucić gotowy avek na forum. Sztuka w tym żeby nie było takiego drugiego. O!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dobra, dobra ja wiem, co ty chciałeś przez to powiedzieć. Co nieznaczy, że nie mogę byc troche złośliwy .
Odpowiedz
Tja... Ven, daj mi kasę na Photoshopa/Dreamweavera, i miech na poduczenie się, to sobie avek zrobię :]
I nie chodzi o to, żeby avka zrobić samemu (co innego wycinanie, co innego robienie, pamiętajmy), ale o to, żeby znaleźć coś wyjątkowego, pasującego do nas

Tak jak misio. Znajdź mi kogokolwiek, kto - nie skopiowawszy tego avka z tego forum, bądź z innego, na jakim go używam - będzie miał takiego samego.
Odpowiedz
Fink wystarczy mieć wersje Photoshopa do zastosowań niekomercyjnych i trochę samozaparcia.
Odpowiedz
Poza tym sama wiedza że ktoś może mieć ten sam avek co ja zabiła by mnie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Moim zdaniem ustawienie jakiegoś avatara ze stronki to jakby ubrać czyjeś skarpetki. Avatar powinno się zrobić samemu, a e stronki to są dlatych co nie umieją wyciąć fragmętu z np. tapety

Cytat

Nie chodziło mi o namalowanie confused.gif lecz o zmodyfikowanie. Bo każdy jeden może sobie wrzucić gotowy avek na forum. Sztuka w tym żeby nie było takiego drugiego. O!


Według mnie i tu, i tu, że tak brzydko powiem, "żerujesz" na cudzej twórczości. Czyli ubierasz te cudze skarpetki i robisz w nich np. dziurę bo to teraz jest "w modzie". Z resztą nie każdy ma także talent i czas do majstrowania w photoshopie bądź innym programie graficznym i stronki są właśnie dla takich osób. Pomijając już, że wklejenie podpisu pod avatar, to rzeczywiście "znaczna" modyfikacja i obrazek bardzo różni się od pierwowzoru :-/
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...