Centrum Oceny Avatarów

Ty perfidny śwstaku alzacki! Gdzie to znalazłeś.
(nie to, że nie wiem, bo ja wiem skąd to jest)
Odpowiedz
Śwstak? Nie znam. A skąd avek? Galeria Google, kochaniutka
Odpowiedz
A pytałeś się autora czy możesz to wykorzystać?
Odpowiedz
OK, mogę się zapytać. Tylko napisz mi to po francusku... =_=
Chociaż, ciekawym po co. Jak się tworzy strony z avkami to raczej ludzie mają pełną swobodę w wykorzystywaniu ich, no nie? :>
Odpowiedz
Napisz do autora po ang. Ciemniakiem nie jest. Jeśli jednak wziąłeś to ze strony z avami, to może jednak dostali ci ludzie pozwolenie. Jestem uczulona, bo mnie inni ganiają za coś takiego.
Odpowiedz
Zazwyczaj jak jest strona z avatarami, to dostęp do nich i korzystanie nie wymaga zgody autora. Nie trzeba mieć pozwolenia na wykorzystywanie do celów własnych, a jedynie do celów komercyjnych i szerzej zakrojonych. Dlatego wzięcie z jakiejkolwiek galerii rysunku na avka dla siebie bez pozwolenia jest ok.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dostrzegam lekką hipokryzję z waszej strony. W naszej galerii jest kilkaset awatarów które powstały z pocięcia czyichś grafik (i to niejednokrotnie bardzo renomowanych artystów), a ty Atis naskakujesz na Finka, że sobie wziął z jakiejś galerii avków obrazek. O pozwolenie wypadałoby zapytać jak obrazek jest 'kopirajtowany' lub kiedy jest robiony z jakiejś grafiki/zdjęcia. Nie mówiąc już o tym, że w ogóle czepianie się o coś takiego jest megaabsurdalne ponieważ: a) korzystasz na własny użytek i nie czerpiesz z tego zysku, b) egzekwowanie swoich praw jest niemożliwe, c) kto w ogóle zauważy, ze wykorzystujesz jego pracę w avku na jednym z milionów for.
Odpowiedz
Łosz, ale dyskusja... Z powodu jednego avka. No nie no, ciekawie
I popieram argumenty Ekha... Nie mam z tego zysku, wziąłem ze stronki z avkami, no i wyczaić mnie to byłoby dość trudne (przeszukaj miliony, jeśli nie dziesiątki milionów for dyskusyjnych).
[prowokacja]A Atis się czepia [/prowokacja]
Odpowiedz
i o co tyle szumu... i tak nasza artystka Deunan odwala kawal dobrej roboty, zawsze sie jakis dobry avek znajdzie...
Odpowiedz
Fink, nie uda ci się. A czepiam się dla zabawy. Nie czuć nuty złośliwości w moich wypowiedziach? Nie? Trudno. Ale to było po prostu złośliwe, żeby coś w tym temacie odżyło.

Np. spam?... Łatwa droga do tego...
Odpowiedz
O, nowy. Psychodeliczny. Nieletni niech się nie patrzą '
Odpowiedz
A ja ci mówiłam. Nieletni są na forum, nie ustawiaj. A ten na chama ustawił tego ava.
Odpowiedz
Bardzo fajny avek Fink... ten Atis też dużo lepszy od poprzedniego "dinozaura w baletniczym wdzianku"
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Oj co ty wiesz o MetalHeads'ach (bo tak owy 'dinuś' się nazywa). To jest av z galerii, i szczerze mówiąc mi się nie podoba. Ma to być okres przejściowy. Chcę znaleźć sobie coś naprawdę fajnego...
Odpowiedz
Atis takie malo pytanko poza konkursem. Czy ty robisz cokolwiek na forum poza pisaniem o avkach/sygnaturach?
Odpowiedz
Ekhtelion, nie czepiaj się... to jest taki jej sposób nabijania postów, zmienia codzień avka i sygnaturę i ma o czym pisać
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Muehehe

A ja ostatnio szukam czegoś unikalnego z Wolf's Rain. Muzykę mam od 4 miechów, a teraz jeszcze odcinki... Qrdę, to jedno z lepszych anime Muszę mieć coś veryveryveryvery megawolfsrain'owatego
Joan, jak coś masz, poślij mi linka... '
Odpowiedz
Dobrze Ekh, nie będę wogóle pisać. Lepiej?

Fink, paluszki bolą prawda?
Odpowiedz
Wojowniku ADANOSA, wielbię cię za twój avatar... ten fiolet, po prostu wywołuje u mnie skojarzenia z dzieciństwa kiedy to moja matka zmieniała mi pieluszki na właśnie takim fioletowym kocyku. A ten kotek... kwintesencja japońskich bajek... wywołuje u mnie takie milutkie wspomnienia z czasów kiedy to oglądałem superdzielnego Asha i jego superprzyjacielskiego Pikaczu którego nigdy nie wiedziałem którą płeć prezentuję... ahhhh

LOL.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...