Pokaż no swój pulpit

Moje (ułożone chronologicznie):

Metal Up Your Ass

Suicidal Tendencies

Kosmos [obecna]
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

Nie no tylu panów na forum mamy a żadnej typowo męskiej tapety


Hehe A Hawk?

Pulpicik


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ooo Nice Dla takich pań to ja bym sie chciał do virtuala przenieść

A na pulpiciku przydalo by sie sprzątnać
Odpowiedz

Cytat

Dla takich pań to ja bym sie chciał do virtuala przenieść


Taaaa

A co do ikonek to ostatnio wymówką było, że dzielę kompa z braćmi. Kiedy ich nie ma utworzyem folder Śmieci (teraz Inne) i wrzuciłem tam niepotrzebne ikony. Ale zaraz doszedlem do wniosku, że to się przyda, tego mogę używać, tamtego schować nie mogę i tak doszedłem do wniosku, że nie ma sensu usuwać tych ikonek


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
no ja tez mialem syf Ale jakos tak zrobilem czystke, przenioslem pasek na gore i jest fresh
Odpowiedz
musisz zalinkowac bo cos sie zepsuło i nie działa.

www.imageshack.us
Odpowiedz
Bosh... Przypomina mi sie stary Norton Commander A co sie kryje pod tą czarną plamą?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Mar 3 2006, 02:51 PM napisał

Bosh... Przypomina mi sie stary Norton Commander A co sie kryje pod tą czarną plamą?

[post="41228"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



zabezpieczenie przed straszliwimyi haki3rami
Odpowiedz
Wampir wilkołaka ma na pulpicie Ty chyba jego słabych punktów doglądasz

Cytat

No to tyle. Teraz mam tapetke z L2 albo nie dam xP


A to niby czemu?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Oto mój pulpit aktualny.





Tak wiem... Jakość do dupy. Ale Imageshack nie uploadnie pieknego .png >.> Bo jest troche za duzy.

PS. omfg. Jaki wy niektórzy macie bajzel na pulpicie xO Ja co prawda po kilku miesiącach nie sprzątania mam pełen pulpit ikon ale to sie czyści xD.

PSS. Nigdy nie lubiałem mieć kobiet na pulpicie Ale jak już sie trafiła to była to w większości wypadków Aribeth. Na ogół wolę mieć takie klimatycznie Fantasy tapety :>

Odpowiedz
Mój pulpit 2-3 tygodnie po reinstalce windowsa (3 miesiące po nie widać pod ikonkami w ogóle tapety...
Ten sprzed reinstalki miał jakieś 1,5 gb wszystko z neta sciągnięte

Pulpitek
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Das ist mein Pult. (Oczywiście tapetki zmieniam. Ta jest taka wiosenna).
  • Mein_Pult.JPG









Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...