[Horoskopy] Jaki los gwiazdy w lutym zgotowały?


Tak, wiemy. Już drugi dzień lutego. Tak się niestety składa, że gwiezdne konwersacje są nie tylko trudne, ale i wielce męczące, przez co uzyskanie konkretnych odpowiedzi graniczy niemalże z cudem. A że Wiktul do wyjadaczy w tej dziedzinie nie należy (nie to, co niektóre koty, hue, hue), należy przymknąć oko. Grunt, że dopiął swego i to dzięki niemu właśnie możecie ocenić, jak należy postępować przez najbliższe tygodnie.

wróżka, kryształowa kula Czytaj dalej...
Odpowiedz
Za grafikę dziękujcie Vitanee.
Odpowiedz
Albo gońcie z miotłami i wałkami
Odpowiedz
Aha, to super. Będę uważał na archanioły, nie ma się co bać .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dalej ja też się ciesze, że ich tak mało jest.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 2 lutego 2015, 22:22 napisał

Za grafikę dziękujcie Vitanee.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Noire Panthere dnia poniedziałek, 2 lutego 2015, 22:23 napisał

Albo gońcie z miotłami i wałkami

Rozumiem, że to Twoje zdjęcie, Noire?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja mam futro. Czarne. Oraz kły i pazury. I ogon. Ona jest łysa i nie posiada żadnej z wymienionych przeze mnie rzeczy
Odpowiedz
Nie Noire, jesteś człowiekiem. Masz dwie ręce, dwie nogi, kciuk przeciwstawny i pozycję wyprostowaną. Gdybyś była panterą karmilibyśmy Cię bawołami i próbowali ochronić przed kłusownikami.
Odpowiedz
← Nowości

[Horoskopy] Jaki los gwiazdy w lutym zgotowały? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...