[Horoskopy] Jaki los gwiazdy w lutym zgotowały? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Nie Noire, jesteś człowiekiem. Masz dwie ręce, dwie nogi, kciuk przeciwstawny i pozycję wyprostowaną. Gdybyś była panterą karmilibyśmy Cię bawołami i próbowali ochronić przed kłusownikami.
Noire Panthere,
Ja mam futro. Czarne. Oraz kły i pazury. I ogon. Ona jest łysa i nie posiada żadnej z wymienionych przeze mnie rzeczy
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 2 lutego 2015, 22:22 napisał

Za grafikę dziękujcie Vitanee.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Noire Panthere dnia poniedziałek, 2 lutego 2015, 22:23 napisał

Albo gońcie z miotłami i wałkami

Rozumiem, że to Twoje zdjęcie, Noire?
Niblla,
Dalej ja też się ciesze, że ich tak mało jest.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Aha, to super. Będę uważał na archanioły, nie ma się co bać .
Noire Panthere,
Albo gońcie z miotłami i wałkami
Vitanee,
Za grafikę dziękujcie Vitanee.
Noire Panthere,

Tak, wiemy. Już drugi dzień lutego. Tak się niestety składa, że gwiezdne konwersacje są nie tylko trudne, ale i wielce męczące, przez co uzyskanie konkretnych odpowiedzi graniczy niemalże z cudem. A że Wiktul do wyjadaczy w tej dziedzinie nie należy (nie to, co niektóre koty, hue, hue), należy przymknąć oko. Grunt, że dopiął swego i to dzięki niemu właśnie możecie ocenić, jak należy postępować przez najbliższe tygodnie.

wróżka, kryształowa kula Czytaj dalej...
Wczytywanie...