Wilkołak

Reanimacja!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wiktul, napisałabym wcześniej, ale cały dzień byłam poza domem Dobrze, że Kota ocalona. Zjedzcie za mnie jakiegoś kłaka
Odpowiedz
Oj, Jezid Jezid, nie pomagasz Zadając pytania przy głosowaniu nie robię tego retorycznie, faktycznie czekam, aż mnie ktoś przekona, a nie, że "łeee, i tak nic nie powiem" No to masz za swoje! I za tą Noire na start
Odpowiedz
A masz za linczowanie mnie, mackowa paskudo!
Odpowiedz
I tak nie wymyślisz co wymyśliłem.
Odpowiedz
Tak, potwierdzam, Jezid wpada w paranoję, w pracy mówi do ludzi "a masz, zlinczuję cię ty brudny kłaku!" a ludzie się na niego patrzą i kręcą kółka w powietrzu palcami, mniej więcej na wysokości mózgu.
Odpowiedz
Jesteśmy z tobą!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Rany, przepraszam bardzo za opóźnienie. Wczorajszy dzień to była katastrofa organizacyjna. Dziękuję, że nie zakończyliście dnia! Już piszę... (Dlaczego wynik rozgrywki zależy ode mnie? :c)
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Jaby któś muk roszczygnonc runde 18 to bymbył dźwięczny.
Odpowiedz
Wszyscy przegrali, wilkołaki zjadły nawet prowadzącego.
Odpowiedz
Bo zostały 3 osoby, a jeżeli zostałbym zlinczowany, to kapeć by Cię zjadł, w innym wypadku kapeć by umarł i byśmy zwyciężyli!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kota dnia piątek, 7 listopada 2014, 09:54 napisał

Rany, przepraszam bardzo za opóźnienie. Wczorajszy dzień to była katastrofa organizacyjna. Dziękuję, że nie zakończyliście dnia! Już piszę... (Dlaczego wynik rozgrywki zależy ode mnie? :c)

Niestety zasady mówią, że dzień się kończy o 22 niezależnie od tego czy MG jest obecny, czy jest w pracy. :S Więc raczej nie będzie to liczone. Jako że dopiero wróciłam do domu to konsultuję to z Noire (której akurat teraz nie ma na facebooku!). Natomiast no wiem, że ja zawaliłam, jednak nie miałam wyjścia, ponieważ byłam na spotkaniu z pracy no i nie mogłam korzystać z telefonu. Nie wiem jeszcze jak to rozwiązać, przepraszam Was bardzo.
Odpowiedz
Noire do jutra Ci nie odpisze raczej
Odpowiedz
A co tu konsultować? W linczu jest 1-1, więc losowanie i reszta toczy się sama.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Noire mówi Vit cały dzień co robić w tej sytuacji i wraca spać, bo zdania nie zmieniła Jest dokładnie tak, jak już napisała; dzień się kończy niezależnie od tego, czy jego zakończenie zostało przyklepane.
Odpowiedz
Chciałem tylko powiedzieć, że runda prowadzona przez Vit bardzo mi się podobała i liczę w przyszłości na powtórkę
Odpowiedz
Mnie też się podobała.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...