Wilkołak

A już miałem pisać, że i tak mi lata bycie potraktowanym zgodnie Brytyjskim sawuar wiwr, (mężczyźni przodem) bo (znowu) byłem człowiekiem .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A wy wiecie, że technicznie rzecz biorąc, dzień skończył się dawno temu?



Poza tym, nie wiem, jak masz zamiar to zrobić, Wiciu, ale jesteś geniuszem
Odpowiedz
Widać niegdyś kończył się później (Matt). Tylko dlaczego Kapciowaty?
Odpowiedz
Kapcie go uwięziły i nie pozwalały mu podejść do komputera?
Odpowiedz
Jezu, w tej rundzie nie ubiją mnie w linczu, nie zginę z łap kłaków czy z rąk Czuwającego. Nie. Zabije mnie własna moja skleroza. Niech mnie ktoś jutro kopnie, żebym zagłosowała, ki?
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Przepraszam najmocniej, oglądałem sobie telepudło, czekając na 22 i jakoś pół godziny przed świadomość mi gdzieś odpadła.

Tym razem - wyjątkowo - wezmę pod uwagę głosy po 22 (nie będę liczył osobom głosującym po czasie nie głosowania), ale proszę pamiętać o regulaminie, który mówi jasno:

Cytat

- Dzień w grze kończy się o 22.00


Wiem, że doświadczeni gracze przewijają zasady, nie zaszczycając spojrzeniem, ale bywało już w poprzednich edycjach, że kwestia stykowa zależała właśnie od głosów złożonych po czasie

Tak czy siak - podsumowuję.

[Dodano po 3 godzinach]

OPIS MISJI "ŁASKA NIEBIOS"


Każdy z Was może zdecydować się na rezygnację z głosowania w dniu trzecim na rzecz skorzystania z kapliczki. Taka decyzja nie spowoduje doliczenia braku głosu do licznika autolinczu.

--------------------------

Jeżeli na skorzystanie z kapliczki zdecydują się:

a) wszyscy Ludzie przy mniejszej niż dwukrotna ilości ról specjalnych (np. 3 Ludzi + 1 Czuwający, 2 Wilkołaki, 1 Doktor, 1 Wyrocznia), jeden z zabitych wcześniej Ludzi pod koniec dnia zostanie wskrzeszony.

b) wszystkie Wilkołaki przy mniejszej niż dwukrotna ilości nie-Wilkołaków (np. 3 Wilkołaki + 3 Ludzi, 1 Czuwający, 1 Sędzia), jeden z Ludzi pod koniec dnia zmieni swoją rolę na Wilkołaka.

c) wszystkie ludzkie role specjalne (nie-Wilkołaki, nie zwykli Ludzie) przy mniejszej niż dwukrotna ilości pozostałych ról (np. 1 Czuwający, 1 Wyrocznia, 1 Kaznodzieja + 3 Ludzi, 2 Wilkołaki), jedna z ról specjalnych pod koniec dnia straci swą moc i dołączy do Ludzi.

d) różne role, w konfiguracji nie odpowiadającej żadnemu z trzech powyższych podpunktów (np. 2 Ludzi, 1 Wilkołak, 1 Czuwający), tożsamość jednej z korzystającej z kapliczki osób pod koniec dnia zostanie ujawniona.

----------------------------

- Głosy graczy nie korzystających z kapliczki liczą się do linczu wedle normalnych zasad.
- Korzystanie z kapliczki nie ma wpływu na używanie mocy ról specjalnych w ciągu dnia trzeciego.
- Nie skorzystanie z kapliczki przez wszystkich graczy nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji.
- Z kapliczki można skorzystać wyłącznie dnia trzeciego. Nie można wówczas jednocześnie głosować w linczu.

Gracze, którzy zechcą skorzystać z kapliczki, oprócz zaznaczenia tego w swojej wypowiedzi, proszeni są o skopiowanie na końcu postu ikony misji

Posty z jednocześnie skopiowaną ikoną misji (korzystaniem z kapliczki) i czerwonym głosem (udziałem w linczu) traktowane będą jako nie korzystanie z kapliczki i nie głosowanie w linczu.

W wypadku zmiany decyzji pod koniec dnia pod uwagę będzie brany ostatni post, w którym gracz zaznaczył na czerwono imię gracza typowanego do linczu LUB w którym umieścił ikonę misji.


FAQ:
SPOILER


Czemu misja jest tak skomplikowana?
[spoiler]Wcale nie jest Przeczytaj jeszcze raz, po kolei, spójrz na listę graczy, przypisz im jakieś role i zobacz, że to żadna wielka matematyka.


Czemu ma służyć ta misja?
SPOILER
Poza urozmaiceniem rozgrywki - podniesieniem trudności i zmianą taktyki dla wszystkich. Jeśli jestem wilkołakiem, czy warto ryzykować ujawnienie? Może powinienem przekonywać przeciwników do jej użycia ze względu na możliwe konsekwencje? Albo wręcz przeciwnie - odradzać, przecież nie chcemy wskrzeszenia zabitego człowieka! Z drugiej strony - jeśli będę naciskał na nie korzystanie z niej, czy nie wystawiam się do odstrzału? Może lepiej namawiać do użycia wszystkich, zyskując sobie jeden dzień bez głosowania i linczu?


Nadal nie rozumiem...
SPOILER
Więc pytaj Odpowiem na pewno w ciągu dnia, graj dalej normalnie, a decyzję zawsze zdążysz zmienić.


[/spoiler]
Odpowiedz
Moje życie warte 2 kłaki, dobry deal.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
I to jest świetny pomysł Do wykorzystania także w kolejnych rundach. Tylko szkoda, że martwy kłak i tak pozostaje martwym kłakiem, ale jest to chyba nieuniknione.
Odpowiedz
Dziękować Przepraszam za drobne usterki, mam nadzieję, że nie popsuły nikomu przyjemności z zabawy i że runda spełniła oczekiwania
Odpowiedz
Muahaha, niespodzianka, kłaczki

A tak poza tym - runda cudna, dziękuję wszystkim za grę. I Wiciowi za prowadzenie - stęskniłam się za tym
Odpowiedz
Brawo Noire, brawo Wiciu!
Odpowiedz
Aż szkoda, że tak szybko, bo chciałem przynajmniej jeszcze jedną misję rzucić. Ale brawo dla czuwającego, bez niego reszta miałaby ciepło, bo wilki kombinowały nieźle
Odpowiedz
No właśnie ja tak szybko zginęłam, a teraz to się tak szybko skończyło, że nawet nie zdążyłam tego do końca ogarnąć
Odpowiedz
No cóż, i tak bywa... A (o ironio!) specjalnie przeczekałem tamte dwie rundy, bo byłem pewien, że czasu mi wystarczy na napisanie posta w dniach kolejnych. Oczywiście, jak się z debilem na łby pozamieniało, to nie można wpaść na to, że przed świętami jest więcej roboty, ale cóż - gratuluję zwycięzcom, zwłaszcza Panterce, która jak widać jest mistrzynią Aimbota na forum
Odpowiedz
To dlatego nie zadziałał mój fortel - miałem nadzieję, że kaznodzieja uzna mnie za niewinnego i uratuje, a ten sobie urlop zrobił

Zadam najważniejsze pytanie dręczące każdego z graczy - kiedy następna runda? xD
Odpowiedz




A kiedy następna? Kto wie....
Odpowiedz
Sorry

[Dodano po 3 minutach]

W każdym razie good job, Noire!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Gdyby ktoś miał wątpliwości - tak, w tej rundzie, tak jak w poprzedniej, również MOGĄ pojawić się "misje poboczne"
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...