Wilkołak - zapisy

Ja też się piszę!
Odpowiedz
Dorzuciłem Was do listy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dodaj mnie, tylko nie chce być znowu człowiekiem, chce być żyrafem!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czym?
Odpowiedz
Żyraf to żyrafopodobna istota - połączenie mitologicznego minotaura (rogi na głowie), diplodoka oraz konia. Nikt nie wie, czym się żywi, ale jest nad wyraz pobudliwy i niesforny. Lubi być głaskany.

Źródło - wyobraźnia Qwana.
Opracowanie - Qwan
Cała reszta - Qwan
W skrócie - ten post ma za zadanie wprowadzić większy zamęt niż skarpetki Tamc.'a (jak wszyscy wiemy, nekromanci nigdy nie myją stóp :v)

Ps. Kij wie, jak się odmienia imię tego nekrofila -manty.
Odpowiedz
Mnie też dopiszcie.
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Podejrzewam, że nie rozpoczniemy do wtorku, kiedy wyjeżdżam, więc niestety się wypisuję z tej rundy. Bawcie się dobrze!

[Dodano po 18 dniach]

Wróciłam a wy dalej nie gracie?! Co to za porządki?
Odpowiedz
Czekaliśmy na Ciebie. :3

(No i co racja to racja - kiedy ruszamy?)
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Wasza wola
Odpowiedz
As soon as possible?

W weekend? Niedzielę na ten przykład?
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
To ja szykuję skarpetki.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jak już, to przyszłą niedzielę. A i Tamc. ma pytajnik, więc póki co wychodzi, że 9 osób; mało coś
Odpowiedz
Duży odstęp czasu, każdy kto nie potwierdził swojego udziału w najbliższym czasie, może nie mieć czasu/zapomnieć/cośtam innego, więc w sumie pytajniki ma większość (osobiście- będe grał).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Bardzo marne to porządki. Co do mnie to ja zawsze jestem gotów do następnej rundy.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Proponuję rundę na Halloween
Odpowiedz
Dobra myśl!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...