[MUZYKA] Linki godne polecenia

Teledysk może nie jakiś super genialny, ale tekst z bitem dobijają do wysokiego poziomu. No i przekaz potrzebny w tych czasach.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Charon - ostatnio katowałem ostro tę piosenkę, rewelacyjne wykonanie (Passenger ).

Wiciu - dzięki za to genialne wykonanie Little Wing Niemena. Pierwszy raz słyszę, ale już mnie urzekło niesamowicie!

Ja trochę z innej beczki. Jedno z lepszych bragga w polskim rapie, jakie słyszałem.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
[youtube]https://www.youtube.co...?v=O4RZaszNhB0[/youtube]

O bogowie! Ten instrument jest przepiękny.


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz

Przypomniało mi się .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Haha, zajebiste .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dawno się nie dzieliłem różnościami, więc dodam hurtem:



1. Mateusz Goli - improwizacja

Swoim zwyczajem właśnie odkryłem coś, co jest zapewne starsze niż internet i ma już X milionów wyświetleń Mimo to, na wypadek, gdyby byli tu tacy sami sieciowi troglodyci, podaję przekosmiczny instrumental do zapętlania dla przyjemności. Oto co można robić z gitarą akustyczną.


2. Billy Squier - The Stroke

Klasyka klasyk, aczkolwiek dawno nie słyszana. Doskonały utwór, doskonała ilustracja do wszystkiego - sesji w Neuroshimę, partyjki Magicka, wieczoru przy piwie. Stary, dobry Rock.


3. ZZ Ward - Put the Gun Down

Przypadkowo usłyszany, porwał mnie z miejsca po pierwszych nutach, od razu musiałem sprawdzić co to. Obowiązkowo ląduje na mojej liście do Neuroshimy, a i bez niczego przyjemność ze słuchania jest ogromna. Prostota i moc.

4. Damon Albarn - Heavy Seas of Love

Coś tak niewiarygodnie pozytywnego i chilloutowego, że trzeba to usłyszeć. Na każdą nagłą potrzebę poprawy humoru lub emocjonalnego wypoczynku.
Odpowiedz
Trailery do Mad Maxa są zrobione z podkładem świetnej muzyki:

https://www.youtube....h?v=h1xmlf1_WBo - to jest jakaś tam zmontowana wersja muzyki z trailera, której jeszcze oficjalnie nie wydano (robi ją Junkie XL), przypomina trochę ścieżkę do Book of Eli

https://www.youtube....h?v=Aky0JifONLU - z trailera do wychodzącej w przyszłym roku gry, ma rewelacyjny klimat



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Cholera, faktycznie...

Ale to wcale nie znaczy, że będę myślał dobrze o tej produkcji!
Odpowiedz

Usłyszałem to w radiu w pizzerni, początkowo mi to brzmiało coś jak: el hasztak lawina foka loka loka loka, el hasztak da muzika el koka koka koka. Teraz bije replaye .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...