[MUZYKA] Linki godne polecenia


Moc rocka zawsze... mocna .
Ogólnie od kilku miesięcy mam swoją własną przywatną publiczną playliste na youtubie z rockiem i metalem .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
https://www.youtube.co...?v=NxziFMyRwDg
Zawsze mnie ciekawi co jest za tym cenzoredem .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mortton ja ostatnio znalazłem taką wersję

ps czy tagi [media] nie działają?
Odpowiedz
Dobre Jak już przechodzimy do klasyków przeróbek to nie może zabraknąć tego pana
Odpowiedz
One Republic - Love Runs Out

Zawsze miałem bardzo staromodny i konserwatywny gust muzyczny. Ale jak to usłyszałem jakiś czas temu, to uznałem, że to jeden z najlepiej skomponowanych utworów (muzycznie i wizualnie), na jakie w życiu trafiłem.
Odpowiedz
Fuzz jest zdecydowanie jednym z najlepszych efektów gitarowych. Przecież to brzmi genialnie, jakby wszystko miało się zaraz rozlecieć.

Smashing Pumpkins - Zero
Odpowiedz
Nie rozumiem tej całej fascynacji Dio w BS. Przecież głos Księcia Ciemności jest nie do zastąpienia. Poza tym Dio z tym swoim power metalowym zaśpiewem kompletnie nie wpasowuje się w konwencję zespołu moim zdaniem. Tego w wykonaniu Dio sobie nie wyobrażam:
https://www.youtube.co...?v=ESFH1gNsARw
Odpowiedz
Omg dobrze, że filmik powyżej jest w tak złej jakości.
Odpowiedz
I w magiczny sposób wpycha się do mózgownicy. Spróbuj zanucić to komuś kto to obejrzał to momentalnie słyszy tekst i tych wspaniałych "panów".
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...