[Game Exe] Zombie zombiemu zombiem!

Czyżbyś zamierzał startować ze swoją partią w wyborach samorządowych? Nie obawiasz się, że kandydaci z martwego ramienia takiej partii mieliby niewiele do powiedzenia we wszystkich tematach?
Odpowiedz
Kiedyś ktoś napisał: gdy MG jest leniwy to co wymyśla? Że przeciwnik jest zombie. Bo tylko ukatrupić zostaje i ewentualnie kapłan pobłogosławi na szczęśliwą podróż w zaświaty.

Zombie są bardziej rozgadane na przykład w Świecie Dysku lub w Sigil
Odpowiedz
Zdecydowanie w Sigil I wśród piratów z Karaibów
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 6 lipca 2014, 18:05 napisał

Czyżbyś zamierzał startować ze swoją partią w wyborach samorządowych? Nie obawiasz się, że kandydaci z martwego ramienia takiej partii mieliby niewiele do powiedzenia we wszystkich tematach?

A ci nie martwi mają więcej?
Odpowiedz

Cytat

Kiedyś ktoś napisał: gdy MG jest leniwy to co wymyśla? Że przeciwnik jest zombie.


Ja! Ja pisałem! O tu! - http://gexe.pl/dead-...t/3778,Recenzja

A bardziej na temat; zombie, jak większość nadnaturalnych problemów w fantastyce w teorii powinna służyć do przybliżenia bardziej realnej problematyki - w znacznie mniej "ciężki" i "trudny" sposób niż typowa literatura fachowa. Analiza tego, co człowiek zrobi w sytuacji w której wszelkie zasady idą się pieprzyć (mimo, że cywilizacyjne podwaliny tych zasad dalej stoją - w przeciwieństwie do katastrof naturalnych, czy inwazji srazji) jest zawsze ciekawa, choć z drugiej strony świechta się nieco - ale wciąż potrafi przemycić ciekawe motywy.

Czytałem kiedyś o The Walking Dead (serialu) w której najbardziej wymowną sceną dla autora była żarliwa kłótnia głównych bohaterów o jakąś błahostkę, z morderczą hordą zombie w tle.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

A ci nie martwi mają więcej?


Sugerujesz, że nasi politycy to tak naprawdę ZOMBIE?!?!
Odpowiedz
Ja należę do tej dziwnej sekty, która nienawidzi zombie i zabija ich tylko tyle ile wymagane?
A może to tylko trauma po tym co się działo w żebraczym gnieździe? \"\"
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Artykuły

[Game Exe] Zombie zombiemu zombiem! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...