Wilkołak

Oj tak, aż bym w Risen 2 pyknął.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Cóż, masz okazję się poczuć jak ja, Jezidzie drogi .

[Dodano po 51 sekundach]

Co do strzelania, strzelałem dobrze jak byłem czuwającym .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Coś szybko poszło. Aż się Noire pisać nie chce.
Odpowiedz
Noire wczoraj umierała a dziś ledwo co przy PC była
Dopiero co siadłam do skrobania a i tak co chwila coś mi przeszkadza
Odpowiedz
Damy radę.
I gratulacje dla Vit! Ma coś, czego ja nigdy nie dostanę .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Tobie można dać naklejkę "najczęściej linczowany".
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
O, o! W końcu by mnie doceniono !
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Gratulacje dla wilkołaków, a Vitanee w szczególności! I, kurka, dobrze głosowałam. Tylko za późno. I bez poparcia.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Dick move w odstrzeleniu mnie na start, inaczej na starcie odstrzeliłbym Von Majdena
Odpowiedz
Podwójne gratulacje dla Vitaneei. Brawo! Kota, dostałabyś poparcie gdyby to coś mogło dać. A nie mogło.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Magggusie, zauważyłam, że co chwila przekręcasz mój nick. Pisałeś, że to ubarwienie Twojej postaci w tamtej rundzie, jednak za każdym razem się to powtarza. Chyba powinnam sobie zrobić sygnaturkę jak Kota, żebyś miał jasność:

M. Vitanee
D. Vitanee
C. Vitanee
B. Vitanee
N. Vitanee
Msc. Vitanee
W. Vitanee

Jasne, można to dodać jako atrybut postaci, jak sepleniący nie-pamiętam-kto-w-nie-pamiętam-której-rundzie i nie wypowiadający "r" manfret manflet, no ale bez przesady. Może lincze na przekręcone nicki nie powinny być liczone, bo zauważyłam też Tamaca. :o
Odpowiedz
Co do Tamaca, to go podejrzewałem, bandziora jednego, nadaje się na polityka, maniupulacja taka, że hoho!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Spróbuję zapamiętać. Ale nic nie obiecuje. Dalej, podejrzewaj go z zasady, to znacznie upraszcza przeżycie.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia środa, 9 kwietnia 2014, 18:23 napisał

Co do Tamaca, to go podejrzewałem, bandziora jednego, nadaje się na polityka, maniupulacja taka, że hoho!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Magggus dnia środa, 9 kwietnia 2014, 20:51 napisał

Dalej, podejrzewaj go z zasady, to znacznie upraszcza przeżycie.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Później było widać, że to on . Nie tylko z zasady.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czuję się zaszczycony niezmiennym eliminowaniem mnie na starcie Ale chyba w tym miejscu mój udział w zabawie się kończy, bo od teraz za każdym razem, gdy nie zginę w pierwszej rundzie, będzie jasne dla wszystkich, że jestem wilkołakiem
Odpowiedz
Nie jesteś jedyny Przedwczesne wnioski.
Odpowiedz
Ja nie chciałem. :<

Magggus ma na mnie focha i co rundę próbuje mnie ujeb*ć. Teraz też zaczął, więc musiałem się bronić.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hmm... Ci co żyją (co w tym wypadku dziwnie brzmi ) niechaj sobie piszą w odpowiednim temacie i nie podejmują tu prób nieoficjalnego urabiania opinii publicznej.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...