Wilkołak

Coś za bardzo gadatliwy się Daleju zrobiłeś ostatnio w Kłaku i przez to stałeś się podejrzanym nr 1
Odpowiedz
Cały Dalej - kim by nie grał, to gra tak, że wszyscy mają mu ochotę wpier#%@%#@%@ć.

Chyba się przyda przerwa w rozgrywce przed kolejną rundą.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jak zwykle - przyda się.


A i od razu mówię, dziś podsumowanie opóźnione. Z powodów różnych.
Odpowiedz

Cytat

Było krótko, było szybko, było… krwawo. Jak zwykle. Dziękuję za rozgrywkę i gratuluję wilkołakom; możecie na swe konto dopisać kolejne, miażdżące zwycięstwo nad ludzkością

Odpowiedz
Gratulacje Wiktulu. Zaplanowałeś to iście po mistrzowsku. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.
Odpowiedz

Cytat

Coś za bardzo gadatliwy się Daleju zrobiłeś ostatnio w Kłaku i przez to stałeś się podejrzanym nr 1

Tylko w 2 rundach nie byłem podejrzanym namber łan .
Raz jak wygrałem, a inny raz jak byłem jeżem wegetarianinem.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A widzicie? Ja w tej rundzie się prawie w ogóle nie odzywałam, wszyscy podejrzewaliście mnie o ukrywanie kłaków, a tu...



Byłam człowiekiem! Pamiętajcie, pozory mylą.
Odpowiedz
Jak mnie zabili, powiedziałam Noire kto mnie zabił. Czemu zawsze widzi się lepiej wszystko z boku?
Odpowiedz
Bo wtedy emocje opadają i nie przesłaniają osądu?
Odpowiedz
[Ogłoszenie, za które (mam nadzieję) Hassan' mnie nie zje]

Wybory na GE! Głosujcie, żeby była fajna frekwencja i zaciekła walka. ;>
Odpowiedz
Zje Cię, zje, spokojnie .
Mam pomysł na zasadę- na ,,Daleja" nie można głosować podczas linczu !
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie zjem, o ile otrzymam stosowną... Gratyfikację. W głosach. Hue hue hue.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nowa runda a nikt nie spami? Co z wami?!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Pytanie doskonałe. Znów nie nadążam z odświeżaniem strony
Odpowiedz
Padam tradycja jest najważniejsza. Chyba że się coś zmieni .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wstrętne kłaki, zmarnować tyle dobrego mleka sojowego! Dalej nie martw się, może kiedyś dotrwasz do 3 rundy
Odpowiedz

Cytat

Chyba że się coś zmieni .


Nie zmieni
Odpowiedz
A ja mogę tylko żałować, że Czuwający strzela po wilkołakach, bo pierwszego dnia odstrzeliłby pierwszego
Odpowiedz
Martw się dalej Dalej. Strzelanie wokół bez sensu i podstaw nie jest dobrą taktyką. Obaj jesteśmy lekko zmartwieni, nieprawdaż?
Odpowiedz
Ano, nie jest. Biedny Jezid, padł ofiarą wstrętnego zabiegu. :c

A mnie bardzo podoba się motyw piracki. Baaaardzo dobrze mi się pisze.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...