Wilkołak

Dobry obrazek, nie powiem. Med mi kiedyś wysłał taki fajny, jak koleś ze Star Treka wstaje od komputera i nadawałby się na ripostę, ale... nie mogę go znaleźć

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
A ja powiem, że zawsze uważałem za ważny głos ostatni. Nie raz było tak, że ktoś w trakcie dyskusji jednego dnia zmieniał zdanie, logiczne zatem, a nie gramatyczne czy techniczne było dla mnie, że skoro jego ostatni głos był inny, niż pierwszy, to ostatni jest aktualnym. Tak jak przy ofiarach wilkołaków, typach doktorów, wyroczni i innych ról, które mogą zmieniać cel swoich mocy ile chcą, dopóki wreszcie się nie zjawię i nie zobaczę co było ostatnią PMką, bo wtedy już po ptakach - wyjawiłem kim jest gracz X, nie ma odwołania.

Jeśli ktoś w ogóle nie zaznaczył swojego głosu na czerwono, to sory Winnetou, nie liczy się on faktycznie, bo nie wiem, czy to był tylko element dyskusji, jakaś sugestia itd, czy co innego. Nie zależy mi jednak na tym, by ktoś odkolorowywyał poprzednie dwa głosy, skoro trzeci i ostatni i tak je unieważnia przez sam fakt, że jest trzeci i ostatni. Ale czyj kraj, tego religia i niechaj będzie jak jest
Odpowiedz
Amen.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Noire, kiedy się możemy spodziewać podsumowania dnia wczorajszego?
Odpowiedz
Wrzuciłam przed chwilą
Odpowiedz
Coś mi ta runda nie idzie... obiecuję poprawę w następnej.

Przechodząc do meritum - piszę podsumowanie i piszę, końca nie widzę. Ślepia się zamykają, więc wybaczcie, ale idę spać. W zamian postaram się jutro solidnie ją odpicować, bo to, co mam, niczego solidnego nie przypomina @.@
Odpowiedz
Czyżby było tak, że im dłużej będziemy czekać, tym nam się będzie bardziej podobać?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tego nie mogę zagwarantować Dobra, zabieram się do poprawek i pisania
Odpowiedz
Dobra jest, jestem żywy !
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dobra, szanowni państwo, wszyscy trzęśli kolanami przed pierwszym postem, więc... zrobiłam to za was. A teraz do roboty!
Odpowiedz
Zginąć zanim się napisało choć jednego posta. To ci dopiero porażka... Wstrętne kłaki...
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Większa porażka. Zginąć przy świetnie zapowiadającej się rundzie. Parchaci nekromanci.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Ej nie wiem czego, ale dałem ci trzeciego minusa .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Gratuluję dobrym
Odpowiedz
A myślałam, że nigdy nie przeżyję do końca gry <3
Odpowiedz
Nie zapiszę się więcej wiedząc, że Tamc. również się zapisał. Powybijamy się wzajemnie pierwszego dnia i cóż to za gra Zbyt dobrze go znam.
Odpowiedz
Znów jako pierwsza wilkołacza kolacja?

- Niech to szuszeł szczeli, dobrze, że zdążyłem wziąć z szobą szkubanego, szmierdzącego imbecylołaka.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A niech to dunder świśnie, nie ma to jak się minąć z czasem o dosłownie pół minuty...
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Bywa !

[Dodano po 21 godzinach]

Zabili mię i nikt nic nie pisze . Szatany jedne!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...