Wilkołak - zapisy

Tig-bliźniak?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Chętni na rundę 8:

Tamc.
Matt
Charon
Evrina
Lionel
Tig
Ielenia
Dalej...
Thorot


Czekamy na więcej
Odpowiedz
15 osób, to by była bajeczka...
Nie bójcie się, zasady nie są tak na prawdę trudne, Wiciu albo ktoż inny może wam PWami wytłumaczyć.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wysłałam też koleżance z uczelni. Zobaczymy czy się dołączy.
Odpowiedz
Ech, moje rodzeństwo nie chce Zobaczę, czy nie zwerbuję kogo innego.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
A kiedy zaczyna się runda?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tłenti for dejz lejter
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
,,Tłenti for" to trochę za dużo .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Taki film był Niestety weekend mi nie pasuje, także bawcie się dobrze


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ielenia dnia środa, 16 października 2013, 23:36 napisał

Wysłałam też koleżance z uczelni. Zobaczymy czy się dołączy.



yup, dołączy, dołączy

z wielką przyjemnością, ale i - z duszą na ramieniu. mam nadzieję, że podołam, bo nigdy wcześniej nie bawiłam się w coś takiego
Odpowiedz
Tamc.
Matt
Charon
Evrina
Lionel
Tig
Ielenia
Dalej...
Thorot
Tar
maliwa
Medivh (zaczniemy pewnie w niedzielę, pierwszy dzień zwykle oznacza germialny pas, a nawet jeśli nie, możesz jeden dzień nie głosować )
Boneclaw
Vitanee

Także, panie i panowie, zaczniemy zapewne w niedzielę rano lub w sobotę wieczorem, bo w sobotę rano po dzisiejszej, nocnej sesji przeze mnie prowadzonej, raczej nie zdążę przed pracą zrobić nowego tematu. Chociaż - kto wie Zgłoszenia ciągle otwarte, aż do zamknięcia 14 osób - już będzie niezła rzeźnia.
Odpowiedz
Maliwa bez spiny, dasz radę, a jak nie, to wilkołaki Cię zjedzą na dzień dobry
Odpowiedz
Może nie zginę na samym początku... again.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wchodze w to.
"In the name of God, impure souls of living dead shall be banished into eternal damnation..."
Odpowiedz
13 osób! Jeszcze dwie i będzie naprawdę niezła jazda
Odpowiedz
Robi się naprawdę ciekawie... x)

Tylko się nie zniechęcajcie, jak zginiecie w 1 dniu! To się zdarza! Naprawdę!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia piątek, 18 października 2013, 12:29 napisał

Tylko się nie zniechęcajcie, jak zginiecie w 1 dniu! To się zdarza! Naprawdę!

Ty też się nie zniechęcaj, jak zginiesz w 1. dniu!
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...