Wilkołak - zapisy

Jest Ervina, więc 8 osób się znalazło!

Jak będziemy grać to wymyślcie jakiś sensowny termin, trzeba się siekać, jak jest czas .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Hej, jak miło, że rusza kolejny wilkołak! Jak macie tam gdzieś jeszcze miejsce dla jednego gracza, to chciałabym je zaklepać
Odpowiedz
9 osób Czekam na zapisy kolejnych, wstępnie start spróbuję wyznaczyć na sobotę.
Odpowiedz
Dobra postaram się nie zapomnieć .

[Dodano po 3 dniach]

Sobota już jest, więc co?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wiciu ma dzisiaj tę audycję, więc raczej odpada.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Co się odwlecze, to nie uciecze.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No miejmy nadzieję
Odpowiedz
Może zacznie przed tą audycją, ale pewnie się i tak musi przygotować .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Przeeeeepraszam, dwa dni nie doszedłem do kompa Teraz przed zalegnięciem śmiertelnym w łożu coś Wam stworzę, żebyście mieli rozgrywkę na niedzielę

[Dodano po 4 godzinach]

O matko, 3.5 godziny wymyślania czegoś takiego Darujcie mojemu sfatygowanemu mózgowi, mam nadzieję, że konwencja do przełknięcia Bawcie się.
Odpowiedz
Dam przykład innym - piszę się na 8 rundę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
+1
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja także się piszę

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Nie ma to jak mieć wybitnego pecha... nie dość, że różowa, to zeżarta tak szybko niemniej jednak, na rundę 8 się piszę.
Odpowiedz
Piszę się! I namawiam swoje rodzeństwo żeby się przyłączyło, choć nie wiem, czy to dobry pomysł - ja będę trzymał pysk na kłódkę, ale czy bliźniaki zdołają ukryć przed sobą, kim są?

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ja oczywiście też chcę grać dalej
Odpowiedz
3 wilkołaki były? ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mhm Ielenia, Lio, high-five.

Dalej, Dalej, zapisuj się! A ja spróbuję skoczyć wieczorkiem na Fae i powerbować trochę, o ile nie zniknę na noc.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
No raczej, że na 8 sie piszę!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czekam dalej na jeszcze więcej Planowo zaczniemy jak poprzednio, w sobotę.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...