Wszystkiego najlepszego...

Oj tam oj tam. Nie samą pracą jeździec żyje. A zresztą. Głodu nie będzie bo pozywa małego głoda o plagiat. Zaraza chora ma wolne. Wojna to gdzieś Somali się ostatnio pałętał, dzwonił i mówił ,że ma dużo roboty i nie zdąży.A ja i Ronnie(10 punktów dla tego kto wie o kogo chodzi) jesteśmy tymczasowo w Rosji... bo jakiś czerwony brodaty krasnal wjechał mi swym reniferowym zaprzęgiem w świeżo wypastowanego konia. I nie mam niestety transporty by do was dotrzeć moi mili. Chociaż Ivan wspominał że ma na sprzedaż niedźwiedzia więc kto wie może go od niego kupie.


PS Majowie dzwonili że , 21.12.2012 roku kończy się ich piąty cykl i nic więcej. Zapraszają wszystkich na festiwal do Gwatemali więc warto skorzystać. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, Daroo!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Wszystkiego dobrego Daroo Dużo szczęścia, pomyślności , zdrowia oraz miłości

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Najlepszego Daroo. Niech Cię los obdarzy gromadą roześmianych i zdrowych dzieci. Z naciskiem na "gromadę".
Odpowiedz
Najlepszego Wybieraniec, to ci się dzień na urodziny trafił

Odpowiedz
Dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Sto lat i 2 razy więcej prezentów pod choinką Wybierańcu W końcu muszą być i za urodziny i z okazji świąt

I spóźnione życzenia dla Daroo i Jeźdźca Apokalipsy - najlepszego!
Odpowiedz
Wyrazy uznania dla Vampire Lorda (alias VL) za przeżycie 25 wieków oraz wyrazy współczucia dla Kija (alias Kiyuku), że tak naprawdę jest starym próchniakiem, a cały czas zmienia dane w profilu i udaje, że dopiero skończył 16 lat
Odpowiedz
Co za młody gówniarz z tego Kija, nie ma co
Najlepszego, żebyś był mistrzem wszechświata w Docie

I oczywiście życzenia dla pozostałych solenizantów
Odpowiedz
VL najlepszego, żeby klisza nie pękała chwytając twoje wampirze oblicze (wrzuć jakąś urodzinową focię ).

I najlepszego dla Kiya, żeby ciepła posada edytora go nie zmęczyła, a i dalej kopał wam dupska w W3


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla VLa i Kiya Zdrowia, szczęścia i pomyślności Niech wam się w życiu wiedzie panowie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Med - nie musisz mi tego życzyć, bo kopanie tyłków Wiktula i Biela jest zbyt proste

Dziężki za życzenia
Odpowiedz
W coś musimy pozwalać Ci wygrać, skoro w Herosów jesteś taki mierny...
Odpowiedz
Ciesz się, że w końcu mamy konkurs w Hirołsów, a nie w Dotę lub w Warcrafta, bo czuję, że twoje Luftwaffe spotkałoby Bitwę o Anglię
Odpowiedz
Spóźnione życzenia dla Kiya. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia środa, 26 grudnia 2012, 15:48 napisał

Med - nie musisz mi tego życzyć, bo kopanie tyłków Wiktula i Biela jest zbyt proste





Nie żebym coś mówił, ale pierwszą walkę wygrałeś ze mną dzięki niebywale chamskiemu sojuszowi z Wiciem, a drugą potyczkę (tą uczciwą) to JA WYGRAŁEM
Odpowiedz
Dzięki temu, że miałem najgorszą rasę do prowadzenia na małych mapach A i tak byłeś słaby, bo zabiłem ci bohatera samymi budynkami. Jak chcesz, to możemy się znowu przekonać, że jestem najlepszy
Odpowiedz
Mortton Mortton - wróć! Tęsknimy!!! Dzisiaj Twoje urodziny!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...