Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego dobrego Mortton

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Happy, happy!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

VL najlepszego, żeby klisza nie pękała chwytając twoje wampirze oblicze (wrzuć jakąś urodzinową focię ]


Lepiej nie ;]

Dziękuję Wam za życzenia ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla Gandalfa! Obyś zawsze miał siłę zwalczać przejawy zła, a twe decyzje, jak i przeczucia, niech zawsze będą trafne. No i oczywiście życzę Ci, byś występował w filmach klasy nie mniejszej od tych Jacksonowych

A wam wszystkim, którzy to czytacie, składam najlepsze życzenia z okazji nowego roku. Niech wszystko co dobre będzie jeszcze lepsze w tym roku. A co złe, niech zniknie i przepadnie na wieki. Amen.
Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla mej córy, Ati!

Obyś dożyła sędziwego wieku jeżdżąc na wielbłądach! W prezencie dostaniesz ode mnie jatagan, turban, przerwę między zębami i goździka, żeby zapełnić tą przerwę. Allah akbar!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Żebyś rozdawała dla mnie fajne książki i gry xD

A tak na serio... Aby przebywanie na gexe sprawiało Tobie jak najwięcej radości
Odpowiedz
Najlepszego, Ati! Żebyś nie straciła serca do pracy na GE i żeby zawsze było kogo podziobać za niedotrzymywanie terminów



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszego sępowego Ati. Zapału i chęci do pracy (i przyjemność). Radości z dnia codziennego i paranormalnego (jak cię takie nachodzą). Żyj długo i nawiedzaj forum jeszcze dłużej. Niech moc będzie z tobą, czy padlina. Co wolisz. [ No i niech pościgi za królikami do dziwnych miejsc, przynoszą ci same dobre rzeczy.]
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ati. Zdrowia, szczęścia i pomyślności

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ati Żeby Ci jeszcze włosy z głowy nie wychodziły przez nasz portal
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ati Powodzenia w życiu (tym i następnych), szczęścia, radości, zdrowia i spełnienia marzeń!
Odpowiedz
Starzejesz się w zastraszającym tempie

Wszystkiego najlepszego, sępie!

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ati, aby złożyć Ci życzenia wypełzłem złożony chorobą z łoża boleści, stękania i kaszlu. Po pierwsze życzę Ci dużo zdrowia, po drugie dobrego życia, po trzecie i ostatnie: niech to co zaplanujesz, zawsze dobrnie do szczęśliwego końca. I ogólnie wszystkiego NAJ.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...