Wszystkiego najlepszego...

Aaaaa.... to dlatego wróciłeś, Ty interesowny, cwaniacki...

Obyś zawsze wracał tam, gdzie czekają na Ciebie życzliwi ludzie i by każdy powrót wart był więcej, niż wszystkie odejścia

No i żeby się z babami układało i w portfelu jeszcze bardziej Jeszcze 3x tyle, co najmniej!
Odpowiedz
Spełniania wszystkich marzeń, końskiego zdrowia, zastrzyku pieniędzy i pomyślności
Odpowiedz
Również życzę wszystkiego najlepszego! Niech Ci nie braknie kasy na Baldura 3 i zdrowie dopisze do grania i czytania. I do wszystkiego innego też.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Matt
Zdrowia, szczęścia , pomyślności, dobrej passy , pieniędzy i dużo miłości




\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Miałem napisać coś oryginalnego niestety nic w tej chwili nie przychodzi mi do głowy. Będzie musiało wystarczyć samo - Wszystkiego najlepszego i miłych wrażeń z grania w BG:EE .
Odpowiedz
Żyj nam długo i szczęśliwie, a przede wszystkim nie zapominaj zdawać relacji z BG: EE .
100 lat!

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Najlepszego, Matt miłego pykania w BG:EE

Odpowiedz
Dzięki za życzenia
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Sto lat, Lavo!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Naj , naj , naj najlepszego Lavo

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Sto lat Lavo i wszystkiego najepszego
Odpowiedz
To tu jeszcze ktoś mnie pamięta?

Dzięki za życzenia





Odpowiedz
Wiadomix Najlepszego!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mein Gott, Lavo ma urodziny! Najlepszego kolego

Wszystkiego tęczowego i kucykowego
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...