Wszystkiego najlepszego...

Towarzyszu! Powodzenia w karierze i (damn. Jak miał ten facet. Vanil? Vynil? Valliinorest?) temu drugiemu też.
Odpowiedz
Nie ma to jak składać życzenia osobom, które ostatni raz zaglądały tu rok lub dwa lata temu...

Ale kto wie, a nuż dzisiaj zajrzą? Więc ode mnie też wszystkiego najlepszego
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ale Lenin patrzy nawet jak nie patrzy. W końcu nie bez powodu raz dwa trzy, Lenin patrzy się rymuje, prawda?

Ja tam mu składam dla bezpieczeństwa, żeby mnie potem czarna wołga po mieście nie śledziła.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Żebyś odnalazł ponowny sens wchodzenia na naszą stronę
Odpowiedz
Najlepszego! Żeby ci wszystko powychodziło w twoim magicznym projekcie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlpeszego dla
Onera
Sharkh
Neo
Pandemon
MarCoch
Noisteuniogue


Niech ten dzień rozjaśni panującą nokoło was mgłe. ( chyba że to tylko u mnie dzisiaj mgliście )
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Pandemonie Żebyś miał więcej czasu, aby zaglądać na Game Exe.
Odpowiedz
Najlepszego dla Pandemona. Niech mu DOF służy

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Życzę Courunowi Yauntyrrowi, aby z okazji swych 25 urodziny dalej niósł zagładę niewiernym i jeszcze przez długie lata sławił potęgę Mrocznej Bogini po świecie! Co najmniej do setki



A tak poważnie - oby w samotne, pełne rozpaczy noce nie brakło Ci pięknych i niewinnych niewolnic, niech Twój nóż ofiarny nigdy nie stępieje, zaś Twa wola nie zazna sprzeciwu! Obyś swych wrogów rozdeptał, a ich serca złożył u stóp ołtarza Lolth. Ogólnie - Byś nigdy nie utracił łaski Pajęczej Królowej, czyli wszystkiego najlepszego, Cou!
Odpowiedz
Kurczę, Ranger tak to świetnie napisał, że mi słów brakuje... pozostaje mi tylko dołączyć się do życzeń. Najlepszego, Courunie!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Obyś rósł w potęgę, towarzyszu, a na łódzkim niebie niechaj zalśni znak Pająka, wzywający cię na ratunek przed wszelkimi przejawami dobra

Cokolwiek i gdziekolwiek robisz - niechaj niesie Ci to radość, satysfakcję i szeroko pojęty zysk. Cieszę się, że jesteś tu z nami cały ten czas. Najlepszego



[Dodano po 21 minutach]

Jednocześnie najlepsze życzenia dla naszego radioaktywnego przyjaciela nie wiema! Chroń się dalej z sukcesami
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Courunie. Niech Lolth będzie zawsze z tobą póki ten świat się nie skończy. Życzę ci także dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spotkania więcej mrocznych elfów na swojej drodze



Najlepszego

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Hmm? Nasz admin ma urodziny? Nooo. To aż się kopnę po Księgę Życzeń. Ekhem.

W tym dniu pięknym dla Ciebie
Modlę się do Lloth o Twoje zbawienie
Dużo pająków i ciemności
A także prezentów i przyjemności
Niech każdy dziś o tobie pamięta
I niech twa buzia będzie uśmiechnięta.

Nalpszego
Odpowiedz
@up

Pasterzu drzew
Coś krótki był twój zew
Odpowiedz
Nie będę wrzucał kolejnej fotki z wizerunkiem pająka i powiem tylko "najlepszego!"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...