Sygnatury

Hmm też muszę znaleźć sobie jakąś nową sygnaturkę. I nowy avatar też by się przydał. I tapeta na pulpit...

Coś polecacie?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 15:35 napisał

Hmm też muszę znaleźć sobie jakąś nową sygnaturkę. I nowy avatar też by się przydał. I tapeta na pulpit...

Coś polecacie?



Na pulpit: klik
Avatar: klik
Sygnaturka: Obrazek może mieć każdy, dlatego lepszy tekst, np: Vel`uss zhaun alur taga lit quarvalsharess?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Na moje oko to "Zakazane Imperium"
Odpowiedz
Widziałam to już kiedyś, film nazywa się "Marzyciele" i jest... ciężki. Zwłaszcza dla homofobów Ale ciekawy.
Odpowiedz
Dziękuję, dziękuję. Chociaż zmieniłem, na moim zdaniem lepszą
Odpowiedz
Hendrix? :O Tylko dlaczego to wygląda jak wydzieranka? :<

Odpowiedz
Jaka tam wydzieranka? Nie wiem czemu wymiary są zniekształcone, ale ten portret mistrza jest ułożony z kostek gitarowych, wg mnie mega rzecz.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Zwracam honor, teraz widzę faktycznie, iż są to kostki gitarowe W sygnaturce po prostu wygląda to jak wydzieranka.

Odpowiedz
Ja awatar mam z gry Baldur's Gate a sygnaturę z wujka Google.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
A moja sygnaturka podobnie jak Hawkwooda dotyczy Słodkiej Lady Aribeth a cytat znalazłem w necie który idealnie do tego pasuje, zresztą sami zobaczcie.
Odpowiedz
Moja sygnatura, jest w porównaniu z innymi, nudna , tylko parę głupich referencji, bez żadnego sensu, ...to the google search !
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Wiktul, boje się pytać do czego zmierza Twoja sygnatura. Ale z drugiej strony jestem nią zaintrygowany.

Czy te małe dzieła sztuki są rysowane przez Ciebie? Czy pojawiają się z przerwami, ponieważ muszę w czasie tych przerw postać? Czy mają ukryte znaczenie?

WHAT DOES IT ALL MEAN?!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Podoba mi się sygnatura Rangera Krzysia
No nie ma co . Dobra jest



Chociaż myślałem że nas związek utrzyma się w tajemnicy przez dłuuuugi czas



;P

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...