Sygnatury

Właśnie mi przypomniałaś, że jeszcze dzisiaj nie byłam na zupie!
Odpowiedz
Lily, bardzo fajne, ale jednak poprzednia po prostu miażdżyła system! Była rewelacyjna! Co nie znaczy, że ta mi się nie podoba Jednak zwyczajnie wypada blado przy poprzedniku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Med, tak, wiem, ale na tyle fajnych obrazków na necie trafiam, że ciężko mi wytrzymasz ciągle z jednym i tym samym Może do tego poprzedniego jeszcze kiedyś wrócę.

Odpowiedz
Rowerek był w dechę.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A mnie z kolei jako wielkiemu fanowi Amon Amarth podoba się niesamowicie sygnatura mojego przedmówcy
Surtur Rising, dooooobry album.
Odpowiedz
Za takim słodkim wizerunkiem zawsze czai się zuo


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ta sygna jest za bardzo gore. Delete it immediately.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zafascynowany sygną Tokara pozwoliłem sobie umieścić podobną

U mad?
Odpowiedz
Krótko i na temat enether: zajefajna sygnaturka Normalnie nie mogę się powstrzymać od śmiechu gdy to widzę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz


Świetna, lecz jedna rzecz wprawia mnie w konfuzję. Pinkie Pie nieproduktywna? Najbardziej imprezowy kucyk i mistrz w robieniu babeczek? :~(

Odpowiedz
@Ati i Lily: nie rozumiem o jaka zupe chodzi. o.O

Podoba mi sie moja sygnatura.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia wtorek, 8 listopada 2011, 10:25 napisał



Świetna, lecz jedna rzecz wprawia mnie w konfuzję. Pinkie Pie nieproduktywna? Najbardziej imprezowy kucyk i mistrz w robieniu babeczek? :~(



Trudno nazwać skakanie w te i we wte produktywnym
Twi się uczy, Fluttershy zajmuje zwierzętami, Dashy dba o pogodę, Rarity szyje ciuchy na zamówienie, AJ hoduje jabłka & stuff, a Pinkie? Well...
Odpowiedz
W mojej sygnaturze chodzi o to, że do pracy przychodzi szef i wszyscy się przed nim chowają gdzie się da

Znalezione na JoeMonsterze
Odpowiedz
Podoba mi sie sygnatura Lily.
Odpowiedz
Mnie też! i Biotycznemu Bogowi również!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
No mi też

Swoją drogą, wystarczy spojrzeć na profil Eirin, żeby wiedzieć, że zbliża się ME3. Ciekawe co tam będzie tuż przed premierą...

Odpowiedz
Biotyczny Bóg nie zdradza takich informacji. Poczekajcie, a... zobaczycie!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...