Pokaż no swój pulpit

Lubię tematy w tym stylu, nie dość że poznaje się kogoś poprzez puplpit to nie raz można zobaczyć ciekawy obrazek . Ja niestety mam za duży syf na pulpicie.
Odpowiedz
O Eirin jaki masz fajny pulpit i jeszcze fajniejsze gry na nim .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Interesujace spostrzeżenie

Ja mam gierki po prawej do gory, programy po prawej na dole a reszte na lewej stronie pulpitu
Odpowiedz
Zapewne bierze się to stąd, iż domyślnie instalowana winda od początku świeci ikonami "użytkowymi" po lewej stronie pulpitu, co powoduje zakodowanie się w umyśle usera idei "lewej strony na narzędzia". No i jako że gry psują harmonię ludzie przenoszą je od nich jak najdalej, tzn. prawa strona.


Niech ktoś o tym magisterkę trzepnie.
Odpowiedz
@Kress: O, Thane... *slinotok*
Odpowiedz
Temat z mojej tapety już raczej nieco przestarzały, ale niektórych wciąż śmieszy.






Odpowiedz


To jest mój skromny pulpit bez ikon . Wszystko mam w "Starcie".
Odpowiedz


W miarę uporządkowany, aż sama się sobie dziwię.
Co z tego, że \"uporządkowanie\" polega na upchnięciu zalegających na pulpicie plików do jednego folderu i przerzuceniu go do \"multimediów\", a potem podczas szukania czegoś jest płacz i zgrzytanie zębów... \"\"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Salem dnia środa, 2 listopada 2011, 19:02 napisał

Tylko 72? Słaaaaabo.



Ale ta liczba stale sie zwiększa!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...