Wszystkiego najlepszego...

Krixu, najlepszego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Bardzo dziękuje za wszelkie życzenia. Jak zrozumiem Moc i opanuje świat to gaeexe będzie czołowym serwisem informacyjnym. Niesz forum będzie z wami.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wszyscy dziś chyba nieźle zapracowani. Wszystkiego najlepszego dla Lionela i Thorina. Oby wasze teksty zawsze dobrze się czytało!
Odpowiedz
No nie zauważyłem. Wszystkiego najlepszego, chłopaki.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Spóźnione, ale szczere 101 lat wśród śmiertelników i wiecznej nieśmiertelności.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszego!

(słyszałem, że Matt w dniu urodzin funduje koszulki GE redakcji i z marszu daje 100 ptk na zrealizowanie planu redakcyjnego)
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Eni!
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...