Wszystkiego najlepszego...

Nie wiem, co oryginalnego mogę Ci życzyć, Matt. Kosmicznej cierpliwości do ludzi mojego kalibru. No i ogólnie szczęścia w życiu.
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego. Aby rosło niczym winda orbitalna.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Łubu - dubu, łubu - dubu! Niech Ci żyje się bez trudu!
Niechaj rośnie z Ciebie heros. Niech Cię łapią za circellos różne piękne, chętne panie
(lub ta jedna, co na stanie)
Niech się o Cię zabijają, płaszczą, wielbią i klękają
niech trubadur, bard, odmieniec także patrzy z utęsknieniem
Byś pod tyłkiem miał trzy trony!
i dwadzieścia trzy korony niechaj zdobią łeb Twój wielki
Byś w szampanie miał bąbelki
w skarbcu złoto
w szafie trupy
by nie było Ci do dupy nigdy w życiu czy w ustępie
Tego Tobie życzę pięknie!
Odpowiedz
Dziękuję raz jeszcze!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jak zawsze spóźniony ale szczery, życzę Ci wszystkiego najlepszego Matt:) no i żeby dziewczyna Cię za mocno nie biła:p
Odpowiedz
Znów ograł mnie w Arcana, będę go biła do jutra ; x

A że tutaj jeszcze życzeń mu nie składałam - sto lat, przyda Ci się ze mną u boku : pp
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Lavo zdrowia, szczęścia i innych dupereli.
Odpowiedz
Najlepszego!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Lavo, obyś zawsze miał pod dostatkiem kartofli, parówek i rzepy. Niech Bozia roztacza nad Tobą opiekę. I bądź zawsze świeży i pachnący. Tyle ode mnie.
Odpowiedz
Dzięki! *Ociera łezkę* Nie spodziewałem się :')
A z okazji moich urodzin, życzę wam nieskończonych zapasów serków waniliowych i naleśników.





Odpowiedz
a ja życzę wszystkiego najlepszego mojemu tatkowi, który swojego konta tutaj nie ma, ale namiętnie korzysta z mojego jak czegoś nie umie ogarnąć w Gothicu i Morrowindzie ; p
Odpowiedz
Pozdrawiamy Pana Tatę!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No ba.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Spóźnione najlepszego dla wszystkich, którym tego nie życzyłem

A jako że mam nieprzestawiony czas na forum i już mam kolejny dzień, to życzę najlepszego Tokarowi Chciałem jakiś wierszyk ułożyć, ale okazało się, że Tokar wcale nie rymuje się z browar, więc sobie odpuściłem ;P Wymyśl sobie coś, a ja ci właśnie to życzę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tokar :*
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz


Wszystkiego Najlepszego, Tokar! Gdy już wszystko upadnie, a ostatnie ludzkie istoty żuć będą kości swych pobratymców... khem. Spełnienia wszystkich marzeń i urzeczywistnienia dokładnego przeciwieństwa większości realistycznych przepowiedni!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia środa, 8 grudnia 2010, 01:02 napisał



Hahaha! To zdjęcie zostało zrobione moją komórką 2 lata temu w Krakowie i jakimś niewiadomym dla mnie sposobem znalazło się na demotach Zatem, odnosząc się do MOJEGO ZDJĘCIA, życzę Ci, Tokarze, by to pierwsze spotkało Cię jak najpóźniej, by tego drugiego dostało Ci jak najdłużej wraz ze wszystkimi przyjemnościami, tego trzeciego zaś było jak najwięcej w Twym wykonaniu wszędzie tam, gdzie tylko będziesz chciał
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...