Centrum Oceny Avatarów

A jak wam się widzi mój nowy avek? Zdanie dwórskiego(błąd celowy!) Nekromanty już znam, więc będzie musiał się obyć bez dodatkowego jedno-postowego spamu. Chyba, że pochwali, ale to inna bajka
Odpowiedz
Mortton, masz bardzo fajny avek!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Bajerancki. Bije poprzedni na głowę, Kijek.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Avatarek naprawdę fajny, choć tła nie ma w klimatach fantasy, to sam render dokładnie się bazuje na tej tematyce
Ale chyba o to chodziło, by dokładnie pokazać na pierwszym planie ten wyśmienity "Ogień"
Odpowiedz
A wiecie o tym, że przez mojego aktualnego ava chcieli mnie kiedyś zbanować? Właśnie dlatego go nie zmieniam, bo przypomina mi te szalone czasy.
Odpowiedz
Bo splagiatowałeś go po N-manie Co do komentarza Gecona: Ogólnie, to celem przewodnim miał być płonący człowiek/coś podobnego do tego. Ogólnie chciałem, by coś się kręciło wokół Ignusa, do którego (podobno) mam podobną osobowość Zastanawiałem się jeszcze nad tym: http://img820.imagesh...alartyyyyy.jpg), ale ogólnie wolałem ten. Tamtym (może) posłużę się w przyszłości
Odpowiedz
Szczerze ten drugi jest lepszy. Ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz
To część angielskiej propagandy anty papierosowej, gdzie nie chodzi o palenie się (ogólne, w sensie, że się jarasz, podpalił się ktoś), tylko o cytując: "You can buy it.. easy. It will Burn you.. slowly" Tłumaczyć nie będzie, bo mi się nie chce - jest to tak banalne, że każdy chyba to zrozumie
Odpowiedz
Ten drugi, oczywiście, że doskonale pasowałby, ale pod jednym warunkiem, a mianowicie pod kontekstem zmodyfikowania go, typu: Kontrast, kolory, do tego dochodzą texturki, które dobrze współgrają ze sobą rzecz jasna Jeżeli potrzebowałbyś pomocy przy tym, to śmiało pisz do mnie, ale to już od ciebie zależy jaki sobie wybierzesz. Osobiście podoba mi się twój obecny, mała subiektywna opinia.
A ktoś mojego oceni ?
Odpowiedz
Ja nie jestem specem od grafiki komputerowej, więc nie powiem, że tutaj jest dobry kontrast, bo się nie znam. Świetny avatar.
Odpowiedz
Dzięki, na razie pozostanę przy tym Na twoim brakuje mi jakiejś postaci - co prawda ogólnie ładnie wygląda i wszystko jest spoko, ale jednak, avatar powinien przedstawiać "alter ego" użytkownika - a tu mi treszkę nie pasuje światło zakryte liściem
Odpowiedz

Cytat

Bo splagiatowałeś go po N-manie

Plagiat byłby wtedy, gdyby Nazin miał do niego prawa autorskie, Kiyu.
Odpowiedz
Pewnie gdzieś tam jest zapisane pomiędzy pikselami, więc bym uważał
Odpowiedz
No troszeczkę światełko zasłania, ale jakoś spodobał mi się oryginalny obrazek i pokombinowałem z nim co nieco.
"Digital Painting" - Sporo obrazów z tego terminu jest w klimacie fantasy, znajdują się w tle między innymi jakieś palmy, drzewka, liście, dlatego moim zdaniem doskonale wzoruje się na tej tematyce.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gecon dnia wtorek, 7 września 2010, 18:57 napisał

Ten drugi, oczywiście, że doskonale pasowałby, ale pod jednym warunkiem, a mianowicie pod kontekstem zmodyfikowania go, typu: Kontrast, kolory, do tego dochodzą texturki, które dobrze współgrają ze sobą rzecz jasna Jeżeli potrzebowałbyś pomocy przy tym, to śmiało pisz do mnie, ale to już od ciebie zależy jaki sobie wybierzesz. Osobiście podoba mi się twój obecny, mała subiektywna opinia.
A ktoś mojego oceni ?


Ramki brak! Nie ma gekona.
Odpowiedz
Ale temat trup. Aż pobawię się w nekromantkę i napiszę: Lionelu, masz zajebisty avatar. Dasz mi jej numer telefonu?
Odpowiedz
Zgadzam się z Ati, ale jednak wolałem twój poprzedni avatar Lionel .Ati twój avek też mi się podoba

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...