[DA1] Pustka

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia niedziela, 25 lipca 2010, 15:44 napisał

Poruszać się? Tylko Szczurem byłoby wolniej, duch jest dobry ale lepiej chodzić w normalnej postaci, bądź ognistej, wtedy jest znacznie szybciej


Poruszałem się w "normalnej postaci", ale walczyłem zazwyczaj duchem


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Mi sie nie spodobała pustka, jedyne co było tam fajnego to to że mogłem sobie na stałe staty dobić, a wrogów rozwalałem tak: kula ognia ognistym człowiekiem, potem duchem więzienie, golemem wstrząsy, i na koniec rozwalałem ich własną postacią jeżeli ktoś to przeżyl
Odpowiedz
Pustkę przeszedłem solo łotrzykiem na poz. Koszmar. Dobrym pomysłem jest najpierw zebranie wszystkich postaci(w które można się przemienić), a potem na spokojnie odnalezienie wszystkich esencji i zdrojów dodających na stałe punkty do statystyk . Moim zdaniem najfajniejsza postać to płonący człowiek, zawsze jak nim chodziłem to odnosiłem wrażenie, że w panice ucieka przed ogniem(ze sposobu biegania)
Odpowiedz
mam takie głupie pytanie odnośnie przemian w pustce. gram wojem i kurde nie mogę się przemienić. Może ktoś mi pomóc?
Odpowiedz
mi akurat gdy doszedlem do pustki komputer zaczal sie rozwalac (gram wojem 7 poziom)na poczatku mi sie podobalo nawet podobalo (troche nie kapowalem skad sie tam wzial duncan)ale potem znudzilo mi sie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Skwisgaar dnia piątek, 27 maja 2011, 00:23 napisał

mam takie głupie pytanie odnośnie przemian w pustce. gram wojem i kurde nie mogę się przemienić. Może ktoś mi pomóc?

odblokowales juz sobie te przemiany?
Odpowiedz
← Dragon Age

Pustka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...