Sygnatury

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 17 sierpnia 2010, 20:17 napisał

W rozpuszczonych włosach lepiej wygląda (Nergal).

Lionel dlaczego twoja wydra jest poćwiartowana?
Odpowiedz

Cytat

A Ty, Kiyuku, masz Nergala?


Nie żeby mi się podobał, ale przy mnie "Pij mleko, będziesz mhroczny" wyglądało by tak, że dodaliby mi w rogu taką 16 w żółtym trójkąciku
Odpowiedz
Matt mnie rozwalił totalnie
Odpowiedz
Tokar twoja sygnatura wgniata w krzesło.
Odpowiedz
Jak zobaczyłem sygne Tokarra to tak mnie wgniotło że dwa kółeczka sie łoderwały łod fotela... szok w tramkpach
A co do sygny Matta, że ja niby taka wredota?
Odpowiedz
Wybór stworków jest (haha, jasne) przypadkowy!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ten pierwszy przypomina mi trochę mojego dziadka : p Piąty też

A Tokar i Courun mają najkrótsze... ogony? : p
Odpowiedz
Courun wygląda niczego sobie.

Sygnatura na medal.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tamer, Tamer, a nie chcesz wiedzieć dlaczego się świecisz?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wal, bracie!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Sądziłem, że się domyślisz! To te wszystkie niewinne dusze, które ściągasz do swojej pracowni, aby prowadzić dalsze eksperymenty. Zgarbiony, z grobową miną. Prawdziwy nekromanta.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Eimyr jest w połowie schowany, bo...?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Coś tak czułem.

Generalnie trafione są - większość potrafię sobie wytłumaczyć.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Czy tylko mi się tak wydaje, czy Medziu ma tam kły ?
Odpowiedz
To są łzy szczęścia!

W końcu, czy może być coś piękniejszego niż możliwość siedzenia na tej gałęzi w takim towarzystwie?

Nie może.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tak schodząc z tematu sygny Matta, to podoba mi się twoja, Tamciu. Trafiłeś, lubię "Hells Bells"
Odpowiedz

Cytat

A Tokar i Courun mają najkrótsze... ogony?


Ha! Jak mówi stara prawda nie liczy się długość, a technika... machania ogonem, no

Cytat

Czy tylko mi się tak wydaje, czy Medziu ma tam kły ?


Ja w ogóle nie będę pisał co mi przypomina stworek Meda, bo mi jeszcze bana da
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...