GONE: Faza pierwsza: Niepokój

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Faza pierwsza: Niepokój"!

"GONE: Faza pierwsza: Niepokój" to promowane od dawien dawna przez wydawnictwo Jaguar dzieło Michaela Granta. Książka zapowiadała się niezwykle interesująco, bowiem amerykański pisarz może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w literackim rzemiośle i mnóstwem innych wydanych tytułów. Można było przypuszczać, że na amatorskie błędy i kiepską treść nie ma co liczyć, więc gdy tylko dostałem "GONE: Faza pierwsza: Niepokój" w swe ręce, od razu zabrałem się do lektury.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Książka pierwsza klasa! Pochłonęłam ją w 3 dni i już czekam na kolejny tom Dużo się w niej dzieje począwszy od tragicznej walki o przetrwanie, po tajemnicze moce aż po wątki miłosne Polecam szczególnie młodzieży!
Odpowiedz
Przesłodzona i niespójna recenzja. W rzeczywistości ta książka wcale nie jest tak genialna. Ciekawa - tak, ale to wszystko, nie ma szału.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia śro, 16 wrz 2009 - 15:29 napisał

Przesłodzona i niespójna recenzja.

De gustibus non disputandum.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
byłam przekonana że to kolejna książka a"la Harry Potter ale taka nie jest, Jest tu dużo więcej przyziemnych spraw, które mogą się przydarzyć niekoniecznie gdy znikną dorośli tylko każdego dnia. Dziewczyny beda pewnie śledziły watek miłości jaka się tam rozwija;) przyjemna książka...
Odpowiedz
← Artykuły

GONE: Faza pierwsza: Niepokój - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...