Centrum Oceny Avatarów

S.E.V ja bym na twoim miejscu zmienił avka na coś w stylu sygny, bo niezbyt się komponuje, ale sam avek ciekawy...

Odpowiedz
Sorka Cou, temat odwiedziłem zaledwie kilka razy, a widzę, że pytałeś o mojego avka. Nie, to nie odcięcie się od Fae - po prostu mi się spodobał, a poprzednim trochę się już znudziłem. Owszem, byłem przywiązany do Fae, ale żeby tak od razu wywalać starego avka po odejściu? To przecież głupie.
Szukałem czegoś wyrazistego, o żywych kolorach, czegoś, na co spojrzę i pomyślę sobie "Tak, to byłby niezły materiał na avka...". No i znalazłem dwie grafiki, wygrała ta obecna. Czy się utożsamiam? Teraz już tak.

A że od jakiegoś czasu odchodzę w erpegach od machających mieczami i innym żelastwem mięśniaków, a skłaniam się bardziej ku magii, to już inna bajka. Stąd też taka, a nie inna klasa postaci tu na forum.
Odpowiedz
To nie Pokemon! To...to..no...to jest właśnie..
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Hehe, Tokarze, jak się nazywała ta kreskówka? Pirat Jack czy jakoś? ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Hehe, Tokarze, jak się nazywała ta kreskówka? Pirat Jack czy jakoś?

'Szalony Jack, pirat' - dobre 11 lat temu to oglądałem z zapartym tchem i nadal mnie ona jakoś bawi Dla chętnych KLIK!
Odpowiedz
Tak teraz spojrzałem przypadkiem na profil jednej osoby i dopiero po chwili się zorientowałem, że to Atis o.O Wiem, że lubisz ciągle zmieniać avki, ale teraz to się zdziwiłem A syga mi się jakoś dziwnie kojarzy
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
O cokolwiek chodzi - jestem niewinna. Ale fakt. Nie mogę nic dobrać... Uh.
A art z sygny każdmeu się dziwnie kojarzy. Ja was nie rozumiem ludzie. Altair nie umie pływać, Ezio umie. Alty wpałd do wody, Ezio go wyławia. Proste 8D.
Odpowiedz
Shas, najs, Valandil, niebardzo mi to pasuje do Cie... Sorryyyyyy
Odpowiedz
Eeeeeeeee, ten jest lepszy Clooney
Odpowiedz
Hę? A to dlaczego? Ja tam lubię Clooneya i jego skrzywione poczucie humoru. Choć przyznać trzeba, że ostatnio chyba się wypalił (albo to wiek daje o sobie znać).
Odpowiedz
Ale ja jestem przeciw! Nie mogę się skupić na Twoich postach, bo ciągle zerkam na Clooneya! Ogólnie za bardzo na mnie działa ten pan ; >
Odpowiedz
No bo widzisz Ati, czasem nie trzeba czytać co pisze pan z avkiem Dżordżykowym Patrzenie na avka dostarczy lepszych wrażeń, a w niektórych przypadkach, zamiast treść posta popsuje nastrój, to avek go poprawi Dobrze
Odpowiedz
Val, Clooneya wiekowo do siebie dobierałeś? ;p

kami, pora na nowy avek dla Ciebie!
Odpowiedz
Wy-ży-yciu xD Ale pokaż, może się zastanowię...

A ty w ogóle masz jakiś? Czy udajesz, że nie masz twarzy?

[Dodano po 33 sekundach]

A masz... Coś mi się widocznie musiało popsuć...
Odpowiedz
Ale Val już nie ma Clooneya jak ja go nie lubie ;/ (nie Valandila )
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
A Twój nie, bo się dopraszasz
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...