Nowa klasa Diablo III

Tokar, WoW jest kiczowaty, Diablo stare, Starcraft dla koreańców i chińczyków. Żadna rewelacja tylko rozrywka mas.

Cytat

jeżeli uznasz, że taki ogrom ludzi się nie zna i wierzy w głupoty, to trudno, a cała ta dyskusja jest bezsensowna

Wybacz, Tokar - to jest najgorszy argument o jakim mogłeś kiedykolwiek napisać. Piszesz że taka ilość ludzi nie może się mylić?
Czy ja dobrze zrozumiałem czy też może nie zrozumiałem.

Konkluzja sprawy jest następująca:
Zamieć to ludzie którzy wiedzą co chcą - mają swój rynek i rozwijają te produkty które dają im pieniądze. Projekty które były niepewne porzucają, a to co ma ją długo pieszczą. Ja się nie zachwycam (i zachwycać nie będę) tak mocno D3 - żadna to rewelka, żaden cud-miód. Gra w którą zagram, przejdę i odstawię, jak każdą poprzednią. I nie będę nad nią "ochać" i "achać". Nie jest w niczym lepsza od Drakensanga i nie zanosi się na to że będzie lepsza od Divinity. Gra jak każda inna.
Takie napięcie - i to kilka lat - przed premierą (sic!) tylko dlatego, że tak długo ona powstaje.
Eee tam. Niechaj się gonią.
Odpowiedz

Cytat

Wybacz, Tokar - to jest najgorszy argument o jakim mogłeś kiedykolwiek napisać.


Wybacz Tar, ale skoro strzelasz takimi argumentami:

Cytat

WoW jest kiczowaty (gusta i guściki), Diablo stare (primo - co to ma do rzeczy? "Że stare to złe"? Zabawny argument . Secundo - no patrz dekada na karku, a konkurencja nadal o klasę gorsza. Dziwne ) , Starcraft dla koreańców i chińczyków (Faktycznie rzecz dyskwalifikująca tę grę Ciekawe dlaczego jest uważana za najbardziej zbalansowaną strategię i wciąż jest lobbowana na różnych imprezach pro-gamerskich? Czyżby Blizz im płacił? ) . Żadna rewelacja tylko rozrywka mas.


To się nie mogę z Tobą równać

Cytat

Piszesz że taka ilość ludzi nie może się mylić?


W życiu, nieomylny to jest tylko Pan Bóg. Piszę, że skoro tyle ludzi nadal gra w gry Blizzarda, a one wciąż są na szczycie list przebojów (a tyle już lat mają na karku) i porównuje je się z najnowszymi produkcjami - to "coś" w tym jednak musi być. Sam to chyba nawet przyznasz?

Cytat

Konkluzja sprawy jest następująca:
Zamieć to ludzie którzy wiedzą co chcą - mają swój rynek i rozwijają te produkty które dają im pieniądze. Projekty które były niepewne porzucają, a to co ma ją długo pieszczą. Ja się nie zachwycam (i zachwycać nie będę) tak mocno D3 - żadna to rewelka, żaden cud-miód. Gra w którą zagram, przejdę i odstawię, jak każdą poprzednią. I nie będę nad nią "ochać" i "achać". Nie jest w niczym lepsza od Drakensanga i nie zanosi się na to że będzie lepsza od Divinity. Gra jak każda inna.
Takie napięcie - i to kilka lat - przed premierą (sic!) tylko dlatego, że tak długo ona powstaje.
Eee tam. Niechaj się gonią.


No spoko, masz własne zdanie i jest fajnie. Z tym nie zamierzam się spierać

Ja mam swoje podejście do tej kwestii, Ty masz swoje i niech tak zostanie :'d
Odpowiedz

Cytat

W życiu, nieomylny to jest tylko Pan Bóg. Piszę, że skoro tyle ludzi nadal gra w gry Blizzarda, a one wciąż są na szczycie list przebojów (a tyle już lat mają na karku) i porównuje je się z najnowszymi produkcjami - to "coś" w tym jednak musi być. Sam to chyba nawet przyznasz?


I Lolth, ona też się nie myli.

Cytat

Zamieć to ludzie którzy wiedzą co chcą - mają swój rynek i rozwijają te produkty które dają im pieniądze. Projekty które były niepewne porzucają, a to co ma ją długo pieszczą. Ja się nie zachwycam (i zachwycać nie będę) tak mocno D3 - żadna to rewelka, żaden cud-miód. Gra w którą zagram, przejdę i odstawię, jak każdą poprzednią. I nie będę nad nią "ochać" i "achać". Nie jest w niczym lepsza od Drakensanga i nie zanosi się na to że będzie lepsza od Divinity. Gra jak każda inna.
Takie napięcie - i to kilka lat - przed premierą (sic!) tylko dlatego, że tak długo ona powstaje.
Eee tam. Niechaj się gonią.


Według mnie tworzy się tytuły dla określonych grup odbiorców. Blizzard ma pomysł na biznes, do tego pewnie przeprowadzali badania rynku i być może słuchają zdań fanów. Na szczęście mamy wybór gier - wszystko zależy od tego co cię w danej grze urzeka. Jedni wolą zabijać, inni questować, jeszcze inni wolą jedno i drugie w necie z rzeszą ludzi niż samotnie w domu.

Co do trailera - niezły, ale wstrzymam się z oceną do premiery, bo wciąż można jeszcze wiele zmieniać i poprawiać. Takie filmiki właściwie mają badać jak zareagują zarówno miłośnicy, jak i przeciwnicy, by jednych zadowolić a drugim starać się odebrać jak najwięcej argumentów z rąk.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia pon, 24 sie 2009 - 12:17 napisał

Wybacz Tar, ale skoro strzelasz takimi argumentami:
(...)
To się nie mogę z Tobą równać


To, że Tobie moje argumenty nie pasują nie usprawiedliwia Cię do pisania aż takich niedorzeczności.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia pon, 24 sie 2009 - 12:17 napisał

W życiu, nieomylny to jest tylko Pan Bóg. Piszę, że skoro tyle ludzi nadal gra w gry Blizzarda, a one wciąż są na szczycie list przebojów (a tyle już lat mają na karku) i porównuje je się z najnowszymi produkcjami - to "coś" w tym jednak musi być. Sam to chyba nawet przyznasz?

Tak... coś opium.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia pon, 24 sie 2009 - 12:17 napisał

No spoko, masz własne zdanie i jest fajnie. Z tym nie zamierzam się spierać
Ja mam swoje podejście do tej kwestii, Ty masz swoje i niech tak zostanie :'d

No jasne, że tak zostanie. Heh nawet nie miałem zamiaru Cie przekonywać do moich odczuć. A tak przynajmniej mamy inne poglądy i pospamować pod mnichem mogliśmy.
Odpowiedz
← Nowości

Nowa klasa Diablo III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...