Wszystkiego najlepszego...

A się dołączę, co mi tam, Tobie przynajmniej fajniej będzie

Spełnienia marzeń i siedmiu dziewiątek przed przecinkiem w ramach stanu konta bankowego, żeby się marzenia łatwiej spełniały. O.
Odpowiedz
Szczęścia, pomyślności, radości i dobrych wnętrzności. Tak mi się zrymowało
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Najlepszego Ati. Spełnienia marzeń, uciechy z życia, zdrowia i kasy.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ati. Rośnij duża (byle nie w bioderkach ;p) i zdrowa, bierz z życia pełnymi garściami i niczego nie żałuj.
Odpowiedz
Lavdryn, dobrych butów i latarki, która w wakacje oświetli Ci drogę na tyle, abyś nie musiała kląć na blondasa. Bądź sobie dalej słoneczkiem (tylko ciepłym, a nie kartonowym:>), nie rośnij, bo będę najniższa i... właściwie życzę głównie odwagi, bo wszystko inne jest na wyciągnięcie raciczki;)
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
Najlepszego, dziewczęta! Byście były piękne, zdrowe, szczęśliwie zakochane i zawsze pełne pozytywnej energii ot co! ;*
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Też się dołączam do życzeń, sukcesów w przyszłości i dużo pieniędzy na realizację marzeń

Odpowiedz
Najlepszego :]
Szybko krótko i zwięźle.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To ja poproszę 'najfajniejszą użytkowniczkę' w prezencie Brat myślał, że to już 19te i trochę dziwię się, iż nikt mi nie życzył 'owocnej', 'przyjemnej', czy 'dłuuugiej' pracy dla GE
Odpowiedz
'Owocnej', 'przyjemnej' i 'dłuuugiej' pracy dla GE Atiiiiii! ;p
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego Najlepszego Ati Może być w tym i ta długa owocna praca
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, wielu momentów radości, kasy, przygód i udanej osiemnastki
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najlepszego Lavdrynko
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Ja ci i tak nie daruję, że jesteś starsza o całe 10 dni, ty... ty... niedobra jedna

To ja życzę milej atmosfery pracy na GE, wypasionej 18 i co tu więcej potrzeba do szczęścia. W końcu nasz rocznik zwojuje świat, nie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najlepszego dzień później Lav
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...