Zdjecia forumowiczow

Postanowiłem się updejtnąć

In da dark.
I see u
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Święta, Nowy rok. To strasznie wykańcza człowieka
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mądrze prawi. ;p
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Na drugim przypominasz naburmuszoną Addę. A z dnia na dzień to po prostu kwitniesz, moja droga :]
Odpowiedz
Może macie rację, że zbyt rzadko się uśmiecham... Jakoś nie często mam powody *oczko*.
Sz. nie mam pojęcia co oznacza zwrot 'naburmuszona Adda', ale jeśli twierdzisz, że kwitnę, to pozwolę sobie się zarumienić... x]
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
A jednak grałam xP Adda jeszcze za strzygi czy już za rudej laluni? To mi powinno wiele wyjaśnić...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Nie jestem aż tak niemiły, że Cię do strzygi porównać Jasne, że o odczarowaną, dorosłą Addę chodzi, yh.
Odpowiedz
Dlaczego się uśmiecha tak mało? Ostatnio do Rzymu żaden Got nie przybył i nie zrobił rozróby, proste.
Nacieszcie się zdjęciami, tyle musi wam wystarczyć

A, Adda to paszczur przy niej Wiem co mówię.
Odpowiedz
Zaprawdę, zaprawdę powiadam, że nie ma wątpliwości co do tego Po prostu nie miałem okazji Jej ujrzeć na żywo :]
Odpowiedz
*Podrzuca Kresselackowi wiaderko lukru.* Masz, w razie jakby Ci słów brakło, będziesz lukrował szpachelka;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Yarpen Gottzorn: Przepraszam, że wszystkie komplementy ze strony Sz. zostały skierowane do mnie, ale nie martw się, on na pewno wolałby wyszpachlować ciebie lukrem i później go zlizać niż zrobić to samo ze mną. I to bynajmniej nie dlatego, że za moimi plecami stoi dwumetrowy Ostrogot z wielką maczugą (proszę, bez skojarzeń...), który nie omieszkałby mu wtedy spuścić lania, ale dlatego, że Sz. z całą pewnością żywi do ciebie gorące uczucia. Prawda, Sz.?

Marud, nie siej popeliny. Wszyscy wiedzą, że w każdym aspekcie odnoszącym się do mnie, jesteś nieobiektywny ;*

Wy wiecie, że on jest na tyle wulgarny, żeby traktować mnie jak rzymską księżniczkę zdobytą jako łup wojenny na wyprawie wojennej barbarzyńców...? Chyba muszę poszukać kogoś bardziej cywilizowanego...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Yarpen, pojąłem aluzję. No, wystaw pupcię *Szykuje szpachelkę z lukrem nań i oblizuje wargi.*

Marnota... Ty siejesz konsternację :]
Odpowiedz
Wiecie - co prawda nie gustuję w takich perwersjach, ale skoro Kresselack tak się na to napalił, zrobię mu prezent;) Mój Ty dziubasku częstochowski :*
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Prawda jest taka, że urodziliśmy się w nie tak znowu oddalonych od siebie miejscach, na obszarach dzikiej i nieokiełznanej magii, toteż pewnie też masz w sobie coś z ukrytego zboczka
Odpowiedz
Szajt, Ty co najwyżej masz w sobie ukrytego narzekacza i nie tak całkiem ukrytą blondynkę

Vanita, ja szukam nowej dziewczyny, a Twojego Trolla się nie boję.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...