Wszystkiego najlepszego...

Shaaaas! Zaśpiewałabym ci sto lat, ale szkoda, że nie słyszysz. Rośnij duża, ciesz się życiem, uśmiechaj się częściej niż wypada i płacz rzadziej niż trzeba!
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To ja też dołączam się do życzeń

Odpowiedz
Najlepszego dla Randala Co by twa kolekcja kapsli po piwie rosła w siłę, a żeby przy tym brzuch nie pęczniał xD
Końskiego zdrowia i tym podobnych Najlepszego Randziu :* XD
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sodalis dnia czw, 25 wrz 2008 - 18:16 napisał

生日快乐!

..? Do dnia dzisiejszego nie udało mi się opanowac znaków kanji xP
Odpowiedz
Eth, to pewnie jakieś bluzgi.

Przekażę Randalowi życzenia dziś. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Sto lat.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Analogicznie - najlepszego
Odpowiedz
Nie w moim guście jest składanie życzeń, ba, nie potrafię tego Ale widzę, że wcale lepsi nie jesteście.

Dopiero teraz przypomniałem sobie o tym temacie, ale to i tak coś.

Najlepszego dla dzisiejszego i wczorajszej
Odpowiedz
Dzięki za życzenia xD Czasu nie cofnę ale życzę wszystkim najlepszego


Odpowiedz
Ho, ho, ho! Cóż to za solenizanta dziś mamy... Wszystkiego najlepszego Strażniku! Aby Ci się wszystko udawało, abyś spełnił swoje wszystkie marzenia - te malutkie i te ogromne oraz aby uśmiech z twarzy Twej nie znikał nigdy, przenigdy! Sto lat!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Strażniku, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i czegokolwiek sobie zażyczysz. Sto lat, a jeśli zdrowie pozwoli, to i więcej!
Odpowiedz
Oho, szef ma urodziny, trzeba się postarać...

*kilka sekund grzebania w necie później*

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!

;p

Przy okazji spóźnione dla Randzia. Muszę częściej sprawdzać aktualnych solenizantów.
Odpowiedz
Zdrowia, pomyślności, mało problemów w życiu codziennym, powodzenia na studiach, dużo kasy i projektów na GE
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dużo zdrowia, szczęścia, sukcesów i ogromu cierpliwości dla nie do końca zdrowych umysłowo userów GE
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...