Melzar Deea

Nie jest w stylu Memento . Bardziej pokręcony i trudniejszy w odbiorze. A i sam rotoskoping warto zobaczyć bo film nabiera dodatkowej głebi dzięki niemu.
Odpowiedz
głównie solo lub dorywczo etc. Nie mam jakoś czasu na tego typu rzeczy teraz a nawet nie mam ochoty. Po za tym bas znudził mi się szybko.. na garach próbowałem próbowałem ale też jakoś zrezygnowałem. Cóż już taki jestem że czasem czegoś głębiej nie zasmakuje i już z tego rezygnuje. Życie. Jak na razie nawet się tym wszystkim za bardzo nie przejmuję i nie dotykam. Pozostaję na uboczu przypatrując się innym. Może kiedyś stworze coś swojego ;p
Odpowiedz
Nie za bardzo rozumiem te pytania ale siępostaram no cóż. Pierwsze wspomnienia to jak jadłem pomidory jako 2 latek (teraz nienawidze tego warzywa) Drow to ja w kilku procentach, bo każda postać choćby nie wiem jak dobrze i odmiennie grana ma cząstke odtwórcy.

Anvid, lajf iz tuu'long end'boring. Mam nadzieję że przed 55 umrę ;p A jak będzie naprawdę fajnie wcześniej to może i do 45, ale wtedy już potrzebny winchester ;p
Odpowiedz
Deea oznacza "ciemny smutek", matołku;) nie wiem, czy do Ciebie pasuje;p

Największe marzenie, do spełnienia którego dążysz/planujesz dążyć?
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
niekiedy pasuje xD

Marzenia, pragnienia aktualne? Chyba szczeście. Tak ogólnie mówiąc. Tak szczegółowiej za to - poczynając wreście od kupna nowej gitary(może akustyk?) *robi wielkie przekrwione oczy bo właśnie zostały potraktowane szczyptą pieprzu* odzyskanie starego laneya, dużo treningów po nauce(teraz czuję się jakbym się cofał) Wypalenie dwóch rzeczy: Ktoś, dobry business, szybkie zakończenie nauki i wyprowadzka w pisdu z łodzi czy ewentualnie z polski lub do wrocławia, czy gdziekolwiek gdzie można znaleść fajną robote i ciepły kącik. Również by powiodło się moim dwóm przyjaciołom ( jeden by wyszedł na pożądnego człowieka, a drugiemu życze powodzenia po trasie koncertowej po holandii, francji, belgi, jak szczescie bedzie sprzyjać może również i albion zaliczą). Ha. Zerwać gwiazdkę z nieba xP Jeździć legalnie samochodem ; > (oduzależniłem się po ostatnim). Chciałbym wreście zacząć mniej się przejmować, schizować. Czasy ignorancji mi mijają i trudno mi się odnaleść... Rzucić kiedyś te pety (nie paliłem długi czas -.- później znów zaczęło się niewinnie od cygar etc. no i teraz te 3 miesiące czystości i znów)
Myślałem przez ostatni czas by kiedyś podjąć się aktorstwa, by przezwyciężyć niektóre moje aspołeczności ;p ale najpierw business, mam nadzieję że wypali mi fucha pod okiem głównego scenarzysty (jego prace mn. reklamy żywca, toyoty etc.) gruba kasa, mam nadzieję że jak się naucze obsługi google sketchUp to zwrócą na mnie uwagę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Melzar Deea - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...