Centrum Oceny Avatarów

To prawda. Nie widziałaś co robi w pogodni za szynką. Masakra.
Odpowiedz
Zróbcie sobie kocia galerie avatarów, a na GE wstawcie jakieś... normalniejsze

apropo Czech... właśnie zrobiłem czeski błąd podczas pisania tego postu - juz poprawione...
Odpowiedz
A ja proponuję konkurs na najlepszy koci avatar.
Bardziej jednak martwi mnie to że przy wielu postach będę widział... niewinnego kotka wlepiającego swoje ślepia we mnie.
Odpowiedz

Cytat

Zróbcie sobie kocia galerie avatarów, a na GE wstawcie jakieś... normalniejsze tongue.gif

Odezwał się ten co ma normalny avatar.
Odpowiedz
Gdyby nie robił takich oczów... to może i byłby normalny.
Odpowiedz
"MajareQ obserwuje! MajareQ tworzy...

MajareQ ma zatwardzenie!"
Odpowiedz
O, Dabu, patrząc na twój avatar poczułem się jak w WoW'ie i chciałem odebrać od ciebie questa


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ładniejszy był ten poprzedni Dabu ;p
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz
Nie miałem żadnego pomysłu...
Odpowiedz
Przynajmniej ładniejszy od poprzedniego.
Odpowiedz
Tarowi chyba ktoś się włamał na konto.
Człowieku zmień to... tego dzieciaka na coś innego. xD
Odpowiedz
Rym cym cym...
[Napisane by ukazał się tu post z moim nowym avkiem...]
Jak?
Odpowiedz
Nie weim czemu, Ene, ale zdaje mi się, ze ten kot ziewa. Niby avek fajny, ale... Nie sądzisz, że to może być jakiś ukryty przekaż? Zamkniete oczy, białe kły, siwe wąsy, różowy język, stojące uszy, skamieniały krzyk przerażenia... Co ty zrobiłeś temu kotu?!
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Ten kot krzyczy: "SERA!"
Odpowiedz
Enether, schodzisz na... Koty. Brzydkie koty.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...