Centrum Oceny Avatarów

Joana - w końcu cuś widać, fajny raster. A ten Snejk czemu taki maluśki??
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deunan, maluśki, bo takie wymogi.

Ja mogę powiedzieć dokładnie kto jest na avku Rince'a. Tak, to jest Medivh z W3, scena: kiedy odchodził z pałacu króla Terenasa w trakcie narady w sprawie wojny. Choć jednak świta mi jeden taki gość z Armi Exigo, był całkiem podobny....
Odpowiedz

Cytat

Tak, to jest Medivh z W3, scena: kiedy odchodził z pałacu króla Terenasa w trakcie narady w sprawie wojny.


No jasne. A może jeszcze wróble i gołębie. O patrz tam w rogu siedzi zając :wink: Gwoli wytłumaczenia na avku Rince'a jest Artas (i zdaje mi sie, że jest to scena jak wchodzi do pałacu żeby zarąbać ojca, ale mogę się mylić bo dawno nie grałem) . Medivha nie było w grze W3. O ile dobrze pamiętam w żadnej części gry go nie było. Nawet nie był wspomniany w W3 a to jest już szczyt Jedyne kogo wyłapałem to jak druid (ten od Elfów) mówi do smoka: Giń plugawy pomiocie Skrzydła Śmierci. Więc jakieś nawiązanie książki do gry jest A tak żeby nie robić off-topu.

Atis - ten nowy avek jest mały i jakiś taki nijaki. Parę avków temu był lepszy

Jakób - avek fajny - mroczny i fajne kolory ma. Zespołu szczerze mówiąc nie słyszałem, ale po okładce na płycie może być fajny Ale nie ocenia się zespołu po okładce na płytę...

Carmelo - jakoś jak czytałem sobie po filmie po raz któryś Tolkiena, Aragorna nie mogłem sobie wyobrazić inaczej niż Viga Mortensena...

Feanor - błędny rycerz na wierzchowcu w złotej poświacie Cudo.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh ty caly jestes jak Artas ... i jesli wg ciebie Medivh nie wystepowal w wc3 to ty chyba w warcrafta3 nie grales : ))))
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Medivh, NA GŁOWĘ UPADŁEŚ!?!?!? A kto zaprowadził Thrall'a do Groma? A kto ostrzegał Terenasa? Pozatym Athras nie miał brody. Nie miał takiego płaszcza. :? Tu mnie stary zawiodłeś. :?
Odpowiedz
Extra avek Carmelo, fajne przyjazne kolory, ale rycerz już nie tak przyjazny
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Fajny, podoba mi się, jednak jako *Spec w dziedzinie Sztuki i Malarstwa* doradzam zamiane kolorów, tzn. żeby tło było czarne, a kontury wilka białe, wtedy będzię pierwsza klasa :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No no. Na Solarisie wyglada imponująco :O. Rzeczywiście sluszna uwaga i niezły efekt.

Ps. Atis mam do Ciebie mała prośbe. Nie zmieniaj avka przez przynajmniej 2 tydodnie. Posłuchasz wujka Rince'a?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Posłuchasz wujka Rince'a?
I wujka ankai'a? Avek rewelacyjny! Istotnie - do Solarisa, jak ulał. Wiesz Atis, to chyba pierwszy Twój avek, który mi się naprawdę bardzo, baaardzo podoba. Robi wrażenie. Tak trzymaj (wy-trzymaj).
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Tak jest, o to mi chodziło, teraz jest idealny. A dzięki komu, dzięki mnie 8)

Atis, to ja powinienem dostać "pomógł" a nie Rince
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nie na długo.... Joana i pikseloooza. R rameczka na 1 px by się zdała tak na moje oko.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No i Atis nie posłuchała wujka Rince'a, ale może i dobrze , bo ten avatarek jest jeszcze bardziej przyjazny moim oczom niż wilczek (już kiedyś był, prawda?). Przy tym chyba już zostaniemy, co Atis ?

Jesli chodzi o Deunan, to powiem szczerze, że poprzednie były dla mnie jakieś lepsze (a co wiecej każdy kolejny był ciekawszy). Ten jest jakis taki niewyraźny i Twoja postać kojarzyła juz mi się raczej z Deunan właśnie . Osobiście najbardziej z Twoich avków podobał mi się ten, gdzie Deunan patrzyła takim niespokojnym, zdawałoby się prześwietlającym mnie wzrokiem z lekko pochylona głową ku dołowi. Ten avek miał coś takiego jak Mona Lisa. Gdzie bym nie usiadł, zdawało mi się, że patrzy na mnie .

Jeśli chodzi o Ola, to chwała Ci chłopie za zmianę. Tamtego typa jakoś nie mogłem zdzierżyć, a ten od razu przypadł mi do gustu . Szczególnie dobrze wygląda na skinie Game Exe .

Ktoś jeszcze zmieniał avka?

Niedługo napisze tu moje opinie o avkach nowych dla mnie forumowiczów... Niech no tylko sie trzoszeczkę poprzyglądam. Szykujcie się na słowa krytyki .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No niestety musialem zmienic avka bo po zmianie forum moj poprzedni avek zniknal a nie mialem zachowanej kopi, wiec poszukam sobie jakies osoby o fajnum stylu i pogatym zyciu muzycznym...taka osoba jest Merlin Manson
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Olo nie chce nić mówić ale on nazywa się Marilyn Manson a nie Merlin:> Mój avatar przedstawia kogoś kim jetem, Drapieżnikiem Nocy, Krwiopijcą, Nieumarłym Łowcą itp. itd.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Rince, tamten był chwilowo, robiłam porządki na lycosie i poppodmieniały mi się pliki. No ale już wróciłam

btw, to też była Deunan Rysowana przez autora.

i to też ona Zależy jak się Masamune spodoba

Olo - powiem to jak jeden z bohaterów Losuxa - Niezły hardkor. Ale ja tego pana i jego tworczości nie lubię.
Niemniej jednak grafika udana.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
zdecydowalam sie na ten niebywaly wysilek i wgralam mojego straego ava:)
olo - duuuuzo lepszy avek niz ten poprzedni brzydki pan z dlugimi wlosami Chociaz osobiscie Marlina czy tam Merlina :] nie trawie
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Duenan, a co to za jedna ta....Duenan? Głupio, że pytam, ale nie wiem. ))
Odpowiedz
Ojjjj jaka hańba, kurde...poprawiam sie: mój avek przedstawia Marilyna Mansona.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...