Centrum Oceny Avatarów

Enet mnie się wydaje, że niedługo się do Ciebie dobiorą obrońcy zwierząt za bezprawne wykorzystywanie wizerunków kotów

_____

Matt - piękne, a już nie becz
Odpowiedz
Jako komentarz do Twojego posta Shass odsyłam do mojego avka.
Foch;)
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Żaden foch, bo zaraz odwołam i tyle będziesz miał
Odpowiedz
Ja? No niech skonam.. musiałaś mnie pomylić z kimś innym.


\/
\/

Mam do nich jakąś dziwną słabość.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
To po co się obklejasz tymi fuck'ami?

@Matt - To Ci podrzucę coś fajnego
Odpowiedz
Spoko, stop łacinie podwórkowej! Tylko, że nie widzę tu nigdzie takiej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia pon, 03 mar 2008 - 08:39 napisał

Miveda - znacznie lepszy av od poprzedniego. ; D Przynajmniej się ładnie prezentuje



Dziękuję, ale co rozumiesz przez "ładnie się prezentuje" ?
Odpowiedz
Nie, chyba nie chodzi mu o półnagą kobietę na nim występującą
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Z pewnością chodzi o ten czaderski biały fotelik, którego by nawet Morfeusz pozazdrościl.
Odpowiedz
Taką macie na forum galerię - są mocniej porozbierane, ale są tu chyba nieletni, więc nie chciałam demoralizować
Poza tym spodobał mi się i jak widzę nie tylko mnie
Odpowiedz
A ja dopiero teraz zauważyłam, że panna na avatarze Miv jest właśnie tak... rozebrana. Coś jest ze mną nie tak, że nie widzę takich widocznych szczegółów...?
Odpowiedz
Po prostu nie jesteś facetem i nie patrzysz wpierw na... hmm... i chwała ci za to
Odpowiedz
A co powiecie o moim nowym avaku




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Powiem tylko, że ustrojstwo, które przedstawia jest genialnym gadżetem i mieliśmy u siebie na wydziale w ramach wystawy "Fascynacji Światłem".
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tja, lampa plazmowa to niezła bajerka szkoda tylko, że taka droga, jak na materiał łatwo dostępny (from wikipedia: "W stanie plazmy znajduje się ponad 99% materii tej części Wszechświata, która znajduje się w obszarze dostępnym dla ludzkiej obserwacji.")




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Lampa plazmowa? Miałem kiedyś takie cuś, ino kot zrzucił i się poniszczyło.
Odpowiedz
A może jest tanie a ja mam po prostu dziury na mózgu

EDIT:

Cytat

Cewka Tesli na pełnych obrotach to jest dopiero czad -> http://scottthong.files.wordpress.com/2006/12/coil.jpg

Widziałem coś takiego na pokazach, na wysokich napięciach w PG. Mega efekt




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...