[W1] Potwór

Który według was potwór jest najwredniejszy ?
Odpowiedz
Najgorzej się walczy z Królową Kikimór, bo nic tylko uciekać echinopsy też są wnerwiające
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Królowa kikmor przyznam że jest wnerwiająca, ale trudno też się walczy z Królem Gonu .
Odpowiedz
Królowa Kikimor! Król Gonu na Odmętach a i Pełzacz xD


Odpowiedz
Szczerze to tylko Król Gonu mnie drażnił po walce z De Aldersbergiem. Nikt poza nim nie rozzłościł mnie przez całą grę, a wszystko co nieludzkie się siekało srebrnym mieczykiem xD
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Ja za najwredniejsze uważam zdecydowanie echinopsy, szczególnie w dużych grupach. No i walka z bestią do najprzyjemniejszych nie należała
Odpowiedz
Ja z królem Gonu po walce z De Aldersbergiem nie miałem problemu.Natomiast najgorsze są echinopsy.
Odpowiedz
Echinopsy nie aż tak zjadliwe jak Arcesorzy (lepszy echinops)


Odpowiedz
Archeospory jeżeli już...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najbardziej uciążliwe są utopce szczególnie pod koniec gry bo dają praktycznie 0 expa i ciągle trzeba z nimi walczyć (można też uciekać ale i tak to irytujące).
Odpowiedz
Naj gorsza jest Bestia pozostałe nie są nawet warte wspominania a na utopce to wystarczy igni na 5-4. Były utopce nie ma utopców
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia nie, 09 mar 2008 - 15:13 napisał

Archeospory jeżeli już...


ARCHESPORY

Z reguły nie miałem problemu z niczym poza królową kikimor dopóki się nie skapnąłem, że trzeba uciekać .
A i jeszcze utopce/topielce potrafią być uciążliwe.
W poszukiwaniu własnego rozumu...



Odpowiedz
Archespory i Echinopsy czy jak im tam, obrzydliwe wstrętne krzaki zawsze mam z nimi problemy i w dodatku nigdy nie wiedziałem czego użyć na nie.
Odpowiedz
Bestia, zwłaszcza, gdy walczy się z nią, mając po swojej stronie Abigail. Chłopstwo robi za dobre mięso armatnie i jakoś tak łatwiej jest.

A golema to się piorunami wali, wtedy idzie szybko.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Najwięcej problemów przysporzyła mi wyżej wymieniona Bestia. ;< Najbardziej czasochłonną, a tym samym irytującą i nudą walką było starcie z Golemem, którego również wyżej nie zabrakło.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Wiedźmin

Potwór - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...