[MUZYKA] System of a Down

Trochę odświeżę temat.

W listopadzie chłopaki bez Serja zagrali razem z Deftones Toxicity i Aerials.

http://www.youtube.co...eature=related

Brzmienie genialne, ale wokal nie ten. Chino to nie Serj.

Moim zdaniem System w najbliższych latach się nie zejdzie. A to czemu? Serj nagrywa nową płytę w... jazzowych klimatach. Jak widać Daron, Shavo i John potrafią się zejść i to Tankianowi coś odpierdziela. A System bez jego wokalu to nie System. Shame.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Popieram w 100%. Brzmi świetnie, na tyle, że tak naprawdę przez chwilę nie przeszkadzał mi wokal. Ale później zaczął, to jednak nie to. Ale jak się nie ma co się lubi...

A Serj ma -miliard respektu. Jazzowa płyta -_-
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ej, jazzowe klimaty są fajne ;p Patrzcie na Chylińską, urodziła dziecko i też zaczęła się zmieniać, może Serj przechodzi przez coś podobnego? ;p
Odpowiedz
SYSTEM DO NAS WRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111oneoneoenoenoneoneoneeleveneleveneleven

W czerwcu 2011 zagrają w UK, Niemczech, Szwajcarii i Szwecji. Na razie tyle, ale to krok naprzód, nie Pojechałbym do tych Niemiec (festiwal odbywa się 3-5 czerwca), ale po pierwsze mam sesję i po drugie bilety zaczynają się od 150 ojro ;(

[Dodano po roku]

http://www.roadrunner...ndwave2012.jpg

Ma ktoś 10 koła na bilet do Australii?

[Dodano po roku]

http://www.livenation...a-down-tickets

Spełnienie moich marzeń, serio. W piątek wracam z zajęć i kupuję od razu bilet, żeby mi sprzed nosa nie sprzątnęli


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK!!!!!!

Od dzisiaj nie jem, zbieram pieniądze! Dzięki za info!
Odpowiedz
Dlaczego nie jestem dorosły..? ;(
Odpowiedz
Niestety, ale muszę cię zmartwić Salem - jedyne bilety, jakie możesz w tej chwili kupić, to trybuny, a i tego nie za wiele. Sprzedaż zaczęła się w piątek o 10:00, a o 10:10 nie było już ani jednego biletu na Golden Circle ani Golden Circle Early Entrance. Płytę wyprzedali ok. 19:00. Na całe szczęście dorwałem płytę, chociaż chrapkę miałem na GC, bo cena była wyjątkowo okazyjna.

Cytat

Dlaczego nie jestem dorosły..? ;(


Spokojnie, jak już będziesz miał kilka lat więcej, odbijesz sobie wszystko z nawiązką A twój wiek ma tyle fajnych rzeczy do zaoferowania, że z chęcią bym się zamienił (dla sprawiedliwości dodam, że w tym wieku też strasznie psioczyłem na brak pełnoletności i dodatkowo zaporowość rodziców - pewnie jeszcze nawet sporo moich takich postów gdzieś się czai na forum )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
...smutłę

Może zobaczą, jakie jest wzięcie i zrobią następny? Hę? Hę?
Odpowiedz
Byłoby nieziemsko, mam nadzieję, że na kolejny koncert nie będziemy musieli czekać znów kilkunastu lat... Szczególnie, że strasznie nie lubię Atlas Areny, bo nagłośnienie jest tam wyjątkowo kijowe, nie mówiąc już o kwestiach bezpieczeństwa i w ogóle. Taki zespół można docenić szczególnie na otwartej przestrzeni, np. Bemowo w Warszawie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A mnie goście już irytują. To całe trąbienie o niemożności nagrania płyty, gdzie w międzyczasie Serj robi krążek za krążkiem (coraz mniej da się tego słuchać, a tego pseudojazzowego jazgotu nie użyłbym nawet jako podkładki pod kubek z herbatą), album Scars on Broadway już od dwóch lat jest w statusie "coming soon", jakże precyzyjnym, tu się kłócą, tam się godzą, robią trasy na miliard koncertów, tu jakieś podejście po cichaczu do tworzenia utworów, tu jakiś krążek z coverami... litości.
Odpowiedz
Nic dodać, nic ująć. A koncert ssał po całości.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] System of a Down - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...