[MUZYKA] System of a Down - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Nic dodać, nic ująć. A koncert ssał po całości.
Salem,
A mnie goście już irytują. To całe trąbienie o niemożności nagrania płyty, gdzie w międzyczasie Serj robi krążek za krążkiem (coraz mniej da się tego słuchać, a tego pseudojazzowego jazgotu nie użyłbym nawet jako podkładki pod kubek z herbatą), album Scars on Broadway już od dwóch lat jest w statusie "coming soon", jakże precyzyjnym, tu się kłócą, tam się godzą, robią trasy na miliard koncertów, tu jakieś podejście po cichaczu do tworzenia utworów, tu jakiś krążek z coverami... litości.
sprzedam-serwis,
Pierwsza płyta dla mnie rewelacyjna
julitka,
Uwielbiam ten zespół ! Przez nich zaczełam słuchać takiej muzyki )
Medivh,
Byłoby nieziemsko, mam nadzieję, że na kolejny koncert nie będziemy musieli czekać znów kilkunastu lat... Szczególnie, że strasznie nie lubię Atlas Areny, bo nagłośnienie jest tam wyjątkowo kijowe, nie mówiąc już o kwestiach bezpieczeństwa i w ogóle. Taki zespół można docenić szczególnie na otwartej przestrzeni, np. Bemowo w Warszawie.
Salem,
...smutłę

Może zobaczą, jakie jest wzięcie i zrobią następny? Hę? Hę?
Medivh,
Niestety, ale muszę cię zmartwić Salem - jedyne bilety, jakie możesz w tej chwili kupić, to trybuny, a i tego nie za wiele. Sprzedaż zaczęła się w piątek o 10:00, a o 10:10 nie było już ani jednego biletu na Golden Circle ani Golden Circle Early Entrance. Płytę wyprzedali ok. 19:00. Na całe szczęście dorwałem płytę, chociaż chrapkę miałem na GC, bo cena była wyjątkowo okazyjna.

Cytat

Dlaczego nie jestem dorosły..? ;(


Spokojnie, jak już będziesz miał kilka lat więcej, odbijesz sobie wszystko z nawiązką A twój wiek ma tyle fajnych rzeczy do zaoferowania, że z chęcią bym się zamienił (dla sprawiedliwości dodam, że w tym wieku też strasznie psioczyłem na brak pełnoletności i dodatkowo zaporowość rodziców - pewnie jeszcze nawet sporo moich takich postów gdzieś się czai na forum )
Bielu,
Dlaczego nie jestem dorosły..? ;(
Salem,
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK!!!!!!

Od dzisiaj nie jem, zbieram pieniądze! Dzięki za info!
Medivh,
SYSTEM DO NAS WRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111oneoneoenoenoneoneoneeleveneleveneleven

W czerwcu 2011 zagrają w UK, Niemczech, Szwajcarii i Szwecji. Na razie tyle, ale to krok naprzód, nie Pojechałbym do tych Niemiec (festiwal odbywa się 3-5 czerwca), ale po pierwsze mam sesję i po drugie bilety zaczynają się od 150 ojro ;(

[Dodano po roku]

http://www.roadrunner...ndwave2012.jpg

Ma ktoś 10 koła na bilet do Australii?

[Dodano po roku]

http://www.livenation...a-down-tickets

Spełnienie moich marzeń, serio. W piątek wracam z zajęć i kupuję od razu bilet, żeby mi sprzed nosa nie sprzątnęli
Ati,
Ej, jazzowe klimaty są fajne ;p Patrzcie na Chylińską, urodziła dziecko i też zaczęła się zmieniać, może Serj przechodzi przez coś podobnego? ;p
Matthias Circello,
Popieram w 100%. Brzmi świetnie, na tyle, że tak naprawdę przez chwilę nie przeszkadzał mi wokal. Ale później zaczął, to jednak nie to. Ale jak się nie ma co się lubi...

A Serj ma -miliard respektu. Jazzowa płyta -_-
Medivh,
Trochę odświeżę temat.

W listopadzie chłopaki bez Serja zagrali razem z Deftones Toxicity i Aerials.

http://www.youtube.co...eature=related

Brzmienie genialne, ale wokal nie ten. Chino to nie Serj.

Moim zdaniem System w najbliższych latach się nie zejdzie. A to czemu? Serj nagrywa nową płytę w... jazzowych klimatach. Jak widać Daron, Shavo i John potrafią się zejść i to Tankianowi coś odpierdziela. A System bez jego wokalu to nie System. Shame.
VL,

Cytat

Czemu? Głównie dlatego, że wokalista brzmi jak koza górska..

Jak dla mnie, to właśnie kozą górską jest Daron. Idealnie do tego opisu pasuje ;]
Arkham,

Cytat

A i mam znajomych, którym daleko od dresów, a i tak nie przepadają za Systemem wink.gif


Uważam, że mi daleko do dresa, Metallicę (muszę dodawać, że starą?) lubię, a Systemu absolutnie nie trawię..
Czemu? Głównie dlatego, że wokalista brzmi jak koza górska..
VL,

Cytat

Ok, ja się wycofuję z tej dyskusji, bo widzę, że nie przekonamy siebie nawzajem

Przekonywanie się? Tuż to nawet nie było w mojej myśli ;] Raczej ukazanie swoich myśli/racji ;]

Cytat

A i mam znajomych, którym daleko od dresów, a i tak nie przepadają za Systemem

Mam znajomych co uważają Metallicę za zbyt mocny zespół, by nawet wyjść na parkiet potrzepać włosami ;] Takie "dziwolągi" się zdarzają. Przecież nie wszyscy muszą ich lubić. Dowiedz się tylko czemu ich nie lubią ;]
Medivh,
Ok, ja się wycofuję z tej dyskusji, bo widzę, że nie przekonamy siebie nawzajem A i mam znajomych, którym daleko od dresów, a i tak nie przepadają za Systemem
VL,

Cytat

No to mamy inne pojęcie komercji

To prawda. Co osoba to definicja komercji.

Cytat

SoaD też nie jest dla każdego

A dla kogo nie? Chyba tylko dresów przez duże "D" ;] Widać idealnie po profilach na LAST.FM, że JEST dla każdego.

Cytat

A to że zna go i lubi więcej ludzi wcale nie musi być objawem komercji.

Nie musi, ale często jest ;] Niema wielu zespołów, które są znane a niekomercyjne.
Medivh,
No to mamy inne pojęcie komercji A jak mówiłem o tym, że zespół jest znany, to miałem na myśli ogół społeczeństwa. Ja np. pierwszy raz widzę nazwy podane przez ciebie. SoaD też nie jest dla każdego. A to że zna go i lubi więcej ludzi wcale nie musi być objawem komercji.
VL,
Nie ulega wątpliwości, że im bardziej znany zespół tym bardziej komercyjny. Komercja również charakteryzuje się (wedle mnie) dostępnością i szerokością grupy słuchającej. Popatrz np. na zespoły typu Mayhem, Gorgroroth, Cannibal Corpse. Są to znane zespoły, który, ktoś to siedzi w temacie, zna i widzą co grają. Mimo tego nie są dla każdego odbiorcy ;] A SOAD? SOAD'a słucha(ł) chyba każdy uznając to za "cięższe" brzmienia. Oczywiście dla kogoś kto nie słucha metalu to będzie takie właśnie brzmienie. Nie mniej, osoby nie słuchające na co dzień metalu, SOAD'a słuchają ;]
Wczytywanie...